Ümitköy Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen kaçak ve sızıntı durumları insanlar için oldukça can sıkıcıdır. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmanız durumunda uzman firmalardan hizmet almanız son derece önemlidir. Ümitköy Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su tesisatlarında oluşan her türlü kaçak sorununun hızlı bir şekilde tespitini ve onarımını sağlar.

Firma olarak su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını tespit etmek adına çeşitli yöntemler kullanırız. Teknolojik cihazlarımız yardımıyla her türlü alandaki su kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde buluruz. Kullanmış olduğumuz son teknoloji cihazlarımız sayesinde kırmaya gerek kalmadan kısa sürelerde kaçak sorunlarını tespit ederiz. Kaçak sorunlarını tespit ettikten sonra yalnızca bu alanda onarım çalışmalarını gerçekleştiririz.

Ümitköy Su Kaçağı Tespiti Bulma

 Ümitköy Su Kaçak Tespiti
Ümitköy Su Kaçak Tespiti

Ümitköy su kaçağı tespiti bulma yöntemleri arasında frekans dinleme cihazları yer alır. Ustalarımız bu cihazlar yardımıyla temiz su borularındaki kaçak problemlerini kısa sürelerde tespit eder. Bu cihazlar akustik frekans algılama yöntemi ile çalışır. Temiz su kaçakları nedeniyle duvarlarda ya da tavanda ıslaklık problemleri meydana gelebilir. Bu sorunlar uzun zaman dilimlerinde tespit edilmezse yapılar oldukça büyük zararlar görürler.

Pimaş boru görüntüleme kamerası yardımıyla pis su borularının içlerini görüntüleyerek kaçak olup olmadığını kontrol ederiz. Ustalarımız bu amaçla çoğunlukla endoskopik kameralar kullanır. Bu kameralar sayesinde yapılardaki kırık, çatlak ya da conta sıyırması sorunlarını çok kısa sürelerde tespit ederiz. Pimaş borularda meydana gelen kaçak sorunlarında sorunlu boruları çıkararak yerine yenilerini ekleriz.

Su Kaçağı Tespiti Ümitköy

Termal kameralar da su tesisatlarındaki kaçak tespit yöntemlerinden biridir. Su kaçağı tespiti Ümitköy ekiplerimiz termal kameralar ile sıcak su borularındaki kaçak sorunlarını tespit eder. Bu sayede borular çıkarılmasına gerek kalmadan kaçak sorunları tespit edilir.

Nem ölçme cihazları da su kaçağı tespitinde kullanılan yöntemler arasında yer alır. Ümitköy Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz fayanslara zarar vermeden her türlü kaçak sorununun çok kısa sürelerde giderilmesini sağlar. Duvarda meydana gelen rutubet ya da nemlenme gibi sorunlarda ekiplerimiz çoğunlukla nem ölçme cihazlarını kullanır. İnstagram hesabımızdan su kaçaklarını tespit etmek için kullandığımız modern cihazlarımızı inceleyebilirsiniz.

Ümitköy Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Ümitköy Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Ümitköy Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Ümitköy Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Ümitköy Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Ümitköy su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Ümitköy Korniş Ustası

Read Next

Beşevler Boya Badana Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA