Ümitköy Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Evleriniz için en uygun perdeleri seçtikten sonra bunlara uygun korniş tercihleri yapmanız son derece önemlidir. Korniş montajlarının da alanında uzman olan kişiler tarafından yapılması ileride bir problem yaşanmaması açısından gerekli bir durumdur. Ümitköy Korniş Ustası ekiplerimiz her türlü korniş montajını çok kısa sürelerde gerçekleştirerek yaşanabilecek sorunların önüne geçer.

Korniş montajları matkapla yapılabileceği gibi bunun için özel yapıştırıcılar da kullanılabilir. Matkap ve dübel kullanarak gerçekleştirilen montajlarda ilk önce montaj için kullanılacak olan vida delikleri açılmalıdır. Malzemelerin uzunlukları dikkate alınarak açılacak olan deliklerin sayısında da değişiklik olabilir. Ustalarımız korniş montajlarında her zaman en kaliteli malzemeler ile titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürür. Bu sayede firmamızdan almış olduğunuz korniş montaj hizmetlerinden her zaman memnun kalırsınız.

Ümitköy Kaliteli Korniş Montajı

 Ümitköy Korniş Ustası
Ümitköy Korniş Ustası

Ev dekorasyonunda perde ve kornişin yeri oldukça önemlidir. Dekorasyonunuzda kullanacağınız perdelerin düzgün durması için buna uygun kaliteli kornişler tercih edilmelidir. Ümitköy kaliteli korniş montajı konusunda her zaman firmamıza güvenebilirsiniz. Kornişlerin montajında matkap yanında yapıştırma yöntemi de sıklıkla kullanılır.

Yapıştırma yöntemi ile korniş montajında tercih edilen yapıştırıcıların güçlü ve kaliteli olması önemlidir. Montaj işlemleri öncesi duvar ile tavan arasında bir parmak kadar mesafe bırakılması gerekir. Kornişlerin yapıştırılacağı alanların ilk önce kuru ve temiz bir bezle silinmesi ve sonrasında yapıştırıcı uygulanması kornişlerin çok daha iyi bir şekilde yapışmasını sağlar.

Ümitköy Korniş Montaj Ustası

Ümitköy korniş montaj ustası ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize korniş montajlarında kaliteli hizmetler sunar. Polimer, plastik, demir, ahşap gibi farklı malzemelerden imal edilmiş olan kornişlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Mevcut kornişleriniz ile alakalı olarak herhangi bir problem meydana gelmesi durumlarında ekiplerimiz çok kısa sürelerde bu sorunlarınızdan kurtulmanız adına yardımcı olacaktır.

Korniş montajı ile alakalı olarak bizimle iletişime geçmeniz durumunda ölçüler ile ilgili ustalarımızı bilgilendirebilirsiniz. Bunun yanında ölçü alma konusunda deneyimli değilseniz Ümitköy Korniş Ustası ekiplerimiz adresinize gelerek sizin için ölçü alma işlemlerini gerçekleştirebilir. İnstagram hesabımızı ziyaret ederek korniş montaj hizmetlerimizi yakından inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Ümitköy Kanal Açma

Read Next

Ümitköy Su Kaçak Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA