Su Kaçağı Tespiti Gimat

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında oluşan su kaçakları insanlar için son derece can sıkıcıdır. Su tesisatlarındaki kaçak noktalarının doğru bir şekilde tespit edilmesi ve ardından tamir işlemlerinin yapılması önemlidir. Su Kaçağı Tespiti Gimat ekiplerimiz su tesisatlarında meydana gelen sorunların en kısa sürede tespit edilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Su kaçağı tespit yöntemlerinde amaç su sızıntısı olan noktaların bulunmasını sağlamaktır.

Su tesisatlarındaki kaçak durumları kamera ya da özel başka cihazlar ile tespit edilir. Bu yöntemler sayesinde su kaçakları kısa sürede bulunur. Kırmadan su kaçaklarının tespit edilmesi sağlandığından insanlar maddi anlamda da çok fazla sıkıntı yaşamazlar. Su kaçaklarının tespit edilmesinde pimaş boru görüntüleme kameraları, frekans dinleme kulaklığı, nem ölçme aleti, termal kameralar, tesisat ölçme pompaları kullanılır.

Gimat Banyo Su Kaçağı Tespiti

 Su Kaçağı Tespiti Gimat
Su Kaçağı Tespiti Gimat

Su kaçaklarının nerede olduğunun tespit edilmesi bakımından çeşitli cihazların kullanımı son derece önemlidir. Banyolar su tesisatlarının çok fazla kullanıldığı alanlardır. Bu nedenle banyolarda su kaçağı sorunları ile sıklıkla karşılaşılır. Gimat banyo su kaçağı tespiti işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman ustalarımız çeşitli cihazlarla banyolarda meydana gelen kaçak sorunlarının hızlı bir şekilde tespit edilmesi ve ardından onarımını sağlayacaktır.

Ustalarımız temiz su tesisatlarında kaçak sorunlarını tespit etmek için genelde temiz su boruları kullanır. Bu yöntemde su kaçakları akustik frekans algılama ile tespit edilmiş olur. Temiz su kaçakları tavan ya da duvar gibi alanlarda nemli bir görünüme sebebiyet verir. Eğer bu sorunlar hızlı bir şekilde tespit edilip onarımı gerçekleştirilmezse yapıların büyük oranda zarar görmesi gibi durumlar söz konusu olacaktır.

Gimat Su Kaçak Tespiti

Gimat su kaçak tespiti ekiplerimizin en çok kullandığı su kaçak tespit yöntemlerinden biri de pimaş boru görüntüleme yöntemleridir. Bu yöntemde ekiplerimiz endoskopik kameralar yardımıyla boru içlerindeki kaçak durumlarını tespit ederler.

Termal kamera yöntemleri de Su Kaçağı Tespiti Gimat ekiplerimizin en sık başvurduğu yöntemlerden biridir. Bu yöntemde boruların çıkarılmasına gerek kalmadan su kaçağı sorunları tespit edilir. Isı algılayıcı kameralarımız yardımıyla su kaçak sorunlarının hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlarız. İnstagram hesabımızdan su kaçak tespitlerinde kullandığımız tüm yöntemleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Gimat Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Gimat Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Gimat Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Gimat Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Gimat Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Gimat su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Karşıyaka Su Kaçak Tespiti

Read Next

Karşıyaka Korniş Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA