Karşıyaka Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatı bulunan alanlarda su kaçağı gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda su kaçağı sorunlarının giderilmesi adına öncelikle bu sorunların nerede olduğu tespit edilmelidir. Karşıyaka Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su kaçaklarının nerede olduğunu teknolojik cihazlar yardımıyla tespit eder. Teknolojinin gelişip ilerlemesi ile birlikte su kaçaklarının tespiti kırmadan gerçekleştirilebilir.

Su kaçak durumlarının tespit edilmesinde ekiplerimiz bazı teknolojik cihazlar kullanır. Kaçakların çoğunun gözle tespit edilmesi mümkün değildir. Bu nedenle teknolojik cihazların kullanımı son derece önemlidir. Bağlantı noktalarında ve vanalarda ufak sızıntı durumları olabileceği gibi daha büyük problemlerin yaşandığı su kaçak durumları da olabilir. Ekiplerimiz bu kaçakları hızlı bir şekilde tespit ederek onarımını gerçekleştirdiğinden sorunların daha da büyümesi gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

Dairede Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Karşıyaka Su Kaçak Tespiti
Karşıyaka Su Kaçak Tespiti

Su kaçakları tesisatın çeşitli yerlerinde meydana gelebilir. Bu nedenle dairede su kaçağı nasıl bulunur konusu merak edilir. Ekiplerimiz su kaçaklarını bulma işlemine geçmeden önce müşterilerin şikayetlerini dinler. Bunun yanında su kaçağı yöntemlerinin hangilerinin kullanılacağının planlanması işlemleri gerçekleştirilir.

Temiz su tesisatlarındaki kaçak sorunları için basınç testi yapılır. Basınç testlerine geçilmeden önce hat üzerinde yer alan vanaların tamamı kapatılır. Uygun barlarda basınç verilir. Tesisatta herhangi bir sızdırmazlık durumu varsa basınçta düşme sorunları yaşanacaktır. Basınçta herhangi bir sıkıntı yoksa o zaman atık su tesisatlarında su kaçağı araştırması yapılmalıdır.

Karşıyaka Su Kaçağı Tespiti

Temiz su tesisatlarının kontrollerinin ardından atık su tesisatlarında su kaçak tespiti ile ilgili işlemler gerçekleştirilir. Karşıyaka su kaçağı tespiti ekiplerimiz su tesisatlarındaki kaçak durumlarını kontrol ederler. Tecrübeli personellerimiz kullanmış oldukları teknolojik cihazlar ile kaçakların yerlerini kısa sürede bulur. Gider hatlarının kontrollerinde çeşitli kameralar kullanılır. Bu sayede kaçak sorunlarının tam olarak yerinin tespit edilmesi mümkün olur.

Karşıyaka Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz atık su borularındaki çatlak, kırık, conta sıyırması, delik, ters meyil gibi problemleri kısa sürede bulurlar. Arıza tespitlerinin gerçekleştirilmesinin ardından gerekli hazırlıklar yapılarak arızaların onarım işlemlerine geçilir. İnstagram hesabımızdan su kaçaklarının tespit edilmesi ile ilgili kullanmış olduğumuz ekipmanları inceleyebilirsiniz.

Karşıyaka Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Karşıyaka Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Karşıyaka Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Karşıyaka Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Karşıyaka Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Karşıyaka su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Kanal Açma Karşıyaka

Read Next

Su Kaçağı Tespiti Gimat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA