Su Kaçağı Tespiti Macunköy

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatları ev ve iş yerlerinde sürekli kullanılan sistemlerdir. Su tesisatında çeşitli nedenlerden ötürü kaçak problemleri meydana gelebilir. Su Kaçağı Tespiti Macunköy ekiplerimiz su tesisatlarındaki kaçak sorunlarının kısa sürede tespit edilmesini ve ardından onarımını sağlar. Bazı kaçak durumlarının gözle tespit edilmesi mümkünden çoğunun gözle tespit edilmesi mümkün olmaz. Bunun için de teknolojik cihazlar yardımıyla kaçakların tespit edilmesi gerekir.

Bağlantı noktalarında ya da vanalarda ufak sızıntı durumları söz konusu olabilir. Ev ve iş yerlerinde farklı birkaç su tesisatı bulunur. Bunlar;

  • Atık su tesisatı
  • Temiz su tesisatı
  • Doğalgaz tesisatın şeklindedir.

Bu tesisatlarda su kaçakları ile ilgili farklı sorunlar meydana gelebilir. Su kaçağı tespitlerinde bütçenizi sarsmadan sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlarız.

Macunköy Su Kaçağı Bulma

 Su Kaçağı Tespiti Macunköy
Su Kaçağı Tespiti Macunköy

Temiz su tesisatlarında su kaçağı problemleri ile karşılaşılabilir. Macunköy su kaçağı bulma ekiplerimiz temiz su tesisatındaki kaçakların hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlar. Ekiplerimiz öncelikle müşteri şikayetlerini dinleyerek çalışmalarını sürdürür. Temiz su tesisatındaki su kaçakları basınç testi ile tespit edilir. Basınç testlerini yaptırmadan önce tüm vanaların kapalı olduğundan emin olmak gerekir.

Öncelikle test pompaları temiz su tesisatlarına bağlanır. Tesisata 10 ile 15 bar arasında basınç verme işlemi gerçekleştirilir. Basınç uygulama işleminde tesisatta sızıntı olması durumunda basınçta düşme meydana gelir. Basınçta bir değişme meydana gelmezse o zaman sızdırmazlık sorunu olmadığını söyleyebiliriz.

Macunköy Su Kaçağı Tespiti

Temiz su tesisatlarında olduğu gibi atık su tesisatlarında da tıkanıklık problemleri meydana gelebilir. Macunköy su kaçağı tespiti ekiplerimiz atık su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını da çeşitli yöntemlerle tespit eder. Tecrübeli personellerimiz kaçak sorunlarının kısa sürede giderilmesini sağlar. Borularda meydana gelen delik, çatlak, kırık, ters meyil, conta sıyırması gibi problemler su tesisatlarında su sızıntısı olmasına neden olur.

Atık su tesisatlarındaki tıkanıklık sorunları kameralar ile tespit edilebilir. Su Kaçağı Tespiti Macunköy ekiplerimiz su tesisatlarındaki tıkanıklıkları kısa sürede bulur ve giderilmesini sağlar. Atık su tesisatında meydana gelen sızıntı durumları tamir edilmezse çevre kirliliği gibi problemlere neden olabilir. İnstagram hesabımızdan su kaçağı tespiti yöntemlerimizi görebilirsiniz.

Macunköy Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Macunköy Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Macunköy Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Macunköy Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Macunköy Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Macunköy su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Pamuklar Korniş Ustası

Read Next

Şaşmaz Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA