Öveçler Su Kaçağı Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarındaki kaçak sorunları sık sık karşılaşılan problemler arasında yer alır. Öveçler Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarını oldukça kısa sürelerde tespit eder. Bu gibi durumlarla karşılaşmanız halinde ekiplerimiz çok kısa sürelerde bu sorunlardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Alanında Uzman ekiplerimiz tüm su tesisatlarında meydana gelen su kaçak sorunlarını tespit etmek için modern cihazlar kullanır.

Evinizde meydana gelen su kaçak sorunları duvar içlerinde olduğundan bu sorunlar gözle görülmez. Bu nedenle ekiplerimiz termal kameralar kullanarak bu sorunlardan oldukça kısa sürelerde kurtulmanızı sağlar. Teknolojik cihazlarımız sayesinde kırmaya gerek kalmadan su tesisatı kaçaklarını kısa sürelerde tespit ederiz. Ekiplerimiz termal kameralar yardımıyla noktasal olarak kaçak sorunlarını tespit ederek sadece bu bölgede onarım işlemlerini gerçekleştirir.

Evde Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 Öveçler Su Kaçağı Tespiti
Öveçler Su Kaçağı Tespiti

Evlerde zaman zaman su kaçağı problemleri ile karşılaşmak mümkündür. Bu gibi durumlarda evde su kaçağı nasıl anlaşılır konusu merak edilir. Evlerde su kaçağı sorunlarının olması halinde duvarlarda kabarma, derz boşluklarında sararma, musluklar kapalıyken su saatinin dönmesi gibi problemler yaşanabilir.

Ekiplerimiz kırmadan su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını çok kısa sürelerde tespit ederler. Uzman firmamızın kullanmış olduğu profesyonel cihazlar yardımıyla tesisatlardaki kaçak sorunlarını çok kısa sürelerde tespit ederiz. Su kaçağının yerini tespit eden ekiplerimiz yalnızca bu alanda onarım gerçekleştirdiğinden komple fayansların kırılması gibi durumlar söz konusu olmayacaktır.

Öveçler Su Kaçak Tespiti

Öveçler su kaçak tespiti ekiplerimiz kameralı ve makineli tesisatçı olarak hizmet verir. Ev ya da iş yerlerinde üst kattan su damlaması gibi şikayetler varsa bu sorunlarda hiçbir yeri kırmak zorunda olmadan kaçak sorunlarını buluruz. Temiz su boruları yer altından döşendiği için su kaçağı olan bölgelerin gözle görülmesi mümkün olmaz.

Firmamız kameralı ve özel ses dinleme cihazları yardımıyla su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını çok kısa sürelerde tespit edecektir. Öveçler Su Kaçağı Tespiti konusunda uzman olan firmamızdan hizmet aldığınızda sorunlarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Teknolojik cihazlarımızı kullanarak su tesisatlarındaki kaçak problemlerini kısa sürelerde tespit ederiz. İnstagram hesabımızdan vermiş olduğumuz su kaçak tespiti hizmetlerimiz ile alakalı olarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Öveçler Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Öveçler Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Öveçler Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Öveçler Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Öveçler Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Öveçler su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Öveçler Korniş Ustası

Read Next

Seyranbağları Su Kaçak Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA