Su Kaçağı Tespiti Kızılay

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarındaki kaçak sorunlarının doğru bir şekilde tespit edilmesi bakımından profesyonel ekiplerden hizmet almak son derece önemlidir. Su Kaçağı Tespiti Kızılay olarak kurulduğumuz günden bu yana kaliteli bir şekilde hizmet veririz. Bünyemizde çalışan deneyimli personellerimiz sayesinde tesisatlarınızdaki kaçak sorunlarını çok kısa sürede çözeriz. Su kaçağı tespiti uzmanlık gerektiren işler olduğundan bu işlemlerin alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi son derece önemlidir.

Su kaçağı tespitleri önceleri kırarak yapılırken günümüzde çok daha modern yöntemler kullanılır. Cihazla su kaçağı tespiti hem tamir ustalarına hem de müşteriye büyük kolaylık sağlamıştır. Su kaçak tespiti konusunda çeşitli cihazlar kullanan firmamız bu sayede su tesisatında meydana gelen kaçak sorunlarını çok kısa sürelerde tespit eder.

Kızılay Kameralı Su Kaçağı Tespiti

 Su Kaçağı Tespiti Kızılay
Su Kaçağı Tespiti Kızılay

Termal kameralar su tesisatlarında meydana gelen arızaların tespit edilmesi amacıyla sıklıkla kullanılır. Isıya duyarlı görüntüleme ile fayans ve duvar gibi alanlardan geçen borulardaki kaçak sorunlarını kısa sürelerde tespit ederiz. Kızılay kameralı su kaçağı tespiti ekiplerimiz kırmaya gerek kalmadan su tesisatındaki kaçakları bularak onarımlarını sağlar.

Su kaçağı tespitinde sıklıkla tercih edilen yöntemlerden biri de dinleme cihazlarıdır. Alanında uzman ekiplerimiz dinleme cihazları yardımıyla su borularında meydana gelen deliklerden çıkan su sesinin tüm detaylarına kadar tespitini sağlar. Termal kamera ile dinleme cihazı beraber kullanılarak su tesisatındaki kaçak sorunları çok kısa sürelerde tespit edilebilir.

Kızılay Su Kaçak Tespiti

Kızılay su kaçak tespiti ekiplerimiz detektör yardımıyla da pis su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını tespit eder. Pimaş boru içerisinde meydana gelen kırılma, çatlama veya dışarıdan içeri doğru delerek giren malzemelerin sebep olduğu boru kırılmalarının yerlerini kanal görüntüleme kameraları kullanarak tespit ederiz. Pimaş boruda meydana gelen kırık ya da deliklerin tespit edilmesi halinde kamera durdurulup verici çalıştırılarak noktasal olarak kaçak yeri tespit edilir.

Su Kaçağı Tespiti Kızılay ekiplerimiz görüntülü cihazları yardımıyla kısa sürelerde kaçak sorunlarını tespit eder. Kanal görüntüleme kamerası ya da termal kameralar yardımıyla gerçekleştirilen yöntemler sayesinde müşterilerimiz mağdur olmadan kaçak sorunlarından kısa sürelerde kurtulur. İnstagram hesabımızdan firmamızın vermiş olduğu su kaçağı tespiti hizmeti ile alakalı daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kızılay Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Kızılay Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Kızılay Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Kızılay Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Kızılay Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Kızılay su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Mustafa Kemal Su Kaçak Tespiti

Read Next

Kavaklıdere Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA