Mustafa Kemal Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunları insanların korkulu rüyasıdır. Bu yapılarda oluşan kaçakların farklı pek çok sebebi olabilir. Mustafa Kemal Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz evinizi kırıp dökmeden oldukça kısa sürelerde su tesisatlarındaki kaçakları onarır. Bu sayede tesisatı komple yenilemek zorunda kalmadan kısa sürede sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Su tesisatlarında meydana gelen kaçak problemleri çoğunlukla alt komşuya damlama, duvarlarda kabarma şeklinde kendini gösterir. Ekiplerimiz su tesisatlarındaki bu sorunları çözmek için her zaman teknolojik cihazlar kullanır. Son sistem boru görüntüleme kameralarımız ile sorunlu bölgeleri oldukça kısa sürelerde tespit ederiz. Eskiden olsa yapılarda kırma işlemleri yapılırdı. Ancak günümüzde kırmaya gerek kalmadan noktasal olarak kaçak problemlerinin hızlı bir şekilde tespit edilmesi mümkündür.

Mustafa Kemal Kameralı Tesisatçı Hizmetleri

 Mustafa Kemal Su Kaçak Tespiti
Mustafa Kemal Su Kaçak Tespiti

Ev ya da iş yerlerinde meydana gelen kaçak sorunları farklı belirtilerle kendini gösterir. Küflenme, tavanlarda sararma, pis kokular, su damlacıkları kaçak problemlerinde sıklıkla karşılaşılan sorunlardır. Mustafa Kemal kameralı tesisatçı hizmetleri veren firmamız tesisatlardaki kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde noktasal olarak tespit ederek bu sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olur.

Ankara’da yeriniz neresi olursa olsun ekiplerimiz her zaman yanınızdadır. Tesisat kaçak kontrolü için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Servisimiz adresinize gelerek öncelikle şebeke suyunun kontrolleri ile ilgili çalışmalar yapar. Herhangi bir sorun söz konusu ise sorunlu bölgeler tek bir fayansta bulunur ve yalnızca o bölümde onarım işlemleri gerçekleştirilir.

Mustafa Kemal Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Mustafa Kemal kırmadan su kaçağı bulma hizmetlerimizden biri de ilaçlı kapatıcı yöntemidir. İlaçlar çoğunlukla kalorifer kaçakları, kombi su eksiltmesi, temiz su tesisat kaçağı sorunları için kullanılır. İlaçlar delik olan alana ulaştıkları zaman bu alanın hava ile temasını kesmek adına kristalleşirler. Böylece deliklerin kapanması adına çalışmalar yapılmış olur.

Su arıza bulma firmaları arasından tercih yaparken firmanın kullanmış olduğu teknolojik cihazlar son derece önemlidir. Mustafa Kemal Su Kaçak Tespiti firmamız her zaman teknolojik cihazlar kullanarak zaman kaybetmeden su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını çözecektir. İnstagram hesabımızdan su kaçağı bulma hizmetlerimizde kullandığımız cihazlarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Mustafa Kemal Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Mustafa Kemal Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Mustafa Kemal Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Mustafa Kemal Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Mustafa Kemal Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Mustafa Kemal su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Mustafa Kemal Kanal Açma

Read Next

Su Kaçağı Tespiti Kızılay

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA