Öveçler Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Korniş takma işlemleri kolay gibi görünse de tavanda gerçekleştirilen bir işlem olduğundan son derece zordur. Öveçler Korniş Ustası ekiplerimiz korniş takma işlemlerini oldukça kaliteli bir şekilde gerçekleştirir. Ustalarımız, ev, dükkan ve ofis gibi alanlarda korniş montajı konusunda hizmet verir. Alanında uzman ustalarımız korniş takma işlemlerinde titizlikle çalışmalarını sürdürür. Yılların vermiş olduğu deneyimler ve beceriler ile kornişlerin doğru bir şekilde takılmasını sağlarız.

Korniş montajı işlemlerinde hatalar olması ileride çeşitli sıkıntıların yaşanmasına neden olacaktır. Yapıştırma şeklinde montaj işlemleri yapılıyorsa kullanılan yapıştırıcı markası oldukça önemlidir.
Bunların yanında korniş montajı yapıştırma ile yapılacaksa yapıştırıcı kullanılan alanında temizlenmesi gerekir. Böylece kornişler çok daha sağlam bir şekilde tavana yapışacaktır.

Öveçler Korniş Montajı Nasıl Yapılır?

 Öveçler Korniş Ustası
Öveçler Korniş Ustası

Korniş montaj işlemleri tavanda yapılan işlemler olduğundan son derece zorludur. Öveçler korniş montajı nasıl yapılır konusu pek çok kişi tarafından merak edilir. Korniş montajlarının alanında uzman olan kişiler tarafından yapılması kaliteli olmasını saplayacaktır. Korniş ustası ekiplerimiz kornişlerin montajı konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile çalışmalarını gerçekleştirir.

Korniş takma işlemlerinde deneyim yanında fiziksel kuvvet ve el becerisi de son derece önemlidir. Personellerimiz çok kısa sürelerde ve oldukça kaliteli bir şekilde korniş montajını gerçekleştirir. Korniş ustası olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek hızlı bir şekilde korniş montaj işlemlerini yaptırabilirsiniz. Ekiplerimiz hem matkap kullanarak hem de güçlü yapıştırıcılar ile bu işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirir.

Öveçler Korniş Yapıştırma İşlemi

Matkap ile gerçekleştirilen korniş montajlarının yanı sıra yapıştırıcı ile de bu işlemlerin yapılması mümkündür. Öveçler korniş yapıştırma işlemi konusunda firmamıza güvenebilirsiniz. Yapıştırma işlemi ile korniş montajında yapıştırıcının geç kuruyacağının da göz önünde bulundurulması gerekir. Bu nedenle en az bir gün boyunca perdeler asılmadan beklemek önemlidir.

Kornişlerin yapıştırılması konusunda ekiplerimiz silikon, korniş yapıştırıcısı ya da montaj yapıştırıcı kullanabilirler. Bu işlemler için güçlü yapıştırıcı kullanımı sayesinde kornişler son derece sağlam olacaktır. Öveçler Korniş Ustası ekiplerimiz her türlü kornişin montajını kısa sürede gerçekleştirir. İnstagram hesabımızı ziyaret ederek korniş montajı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Öveçler Kanal Açma

Read Next

Öveçler Su Kaçağı Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA