Etlik Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında su kaçağı sorunları sıklıkla karşılaşılan problemler arasında yer alır. Etlik Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su kaçaklarının hızlı bir şekilde tespit edilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Ustalarımız su kaçaklarının tespit edilmesinde kameraların yanında özel birtakım cihazlar da kullanır. Bu şekilde alana zarar vermeden su kaçaklarının hızlıca tespit edilmesini sağlarız.

Ekiplerimiz su kaçaklarının tespit edilmesinde; frekans dinleme kulaklığı, termal kameralar, pimaş boru görüntüleme kamerası, tesisat ölçme pompası, nem ölçme aleti kullanır. Frekans dinleme kulaklığı sayesinde temiz su borularında meydana gelen kaçakların tespit edilmesini sağlarız. Bu işlem, akustik frekans algılama prensibi sayesinde gerçekleştirilir. Su kaçaklarının uzun bir süre tespit edilmemesi yapıların zarar görmesine sebebiyet verir. Bu sebeple bu sorunların hızlı bir şekilde tespit edildikten sonra onarımlarının gerçekleştirilmesi son derece önemlidir.

Etlik Su Kaçağı Dairede Nasıl Bulunur?

 Etlik Su Kaçak Tespiti
Etlik Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı sorunları insanların sıklıkla karşılaştıkları problemler arasında yer alır. Bu nedenle Etlik su kaçağı dairede nasıl bulunur oldukça önemlidir. Pimaş boru görüntüleme kameraları pis boruların içlerinin görüntülenmesine yardımcı olur. Bu kamera sayesinde borularda meydana gelmiş olan arızalar kolay bir şekilde tespit edilir.

Termal kamera yöntemi de sıklıkla kullanılan yöntemlerden biridir. Bu işlemde boruların çıkarılmasına gerek duyulmadan boru içlerindeki sızıntılar tespit edilir. Termal kameralar çoğunlukla sıcak su tesisatlarında daha çok kullanılır. Bunun yanında yerden ısıtma tesisatlarının parke olmayan kısımlarında da bu cihazlardan faydalanılır.

Etlik Su Kaçağı Tespiti

Nem ölçme aleti Etlik su kaçağı tespiti firmamızın en çok tercih ettiği yöntemlerden biridir.  Bu aletler yardımıyla fayanslara zarar vermeden su sızıntılarının hızlı bir şekilde tespit edilmesi sağlanır. Duvarlarda oluşan nemlenme durumlarında nem ölçme cihazları ile sızıntıların tespit edilmesi son derece önemlidir.

Su kaçağı tespitinde kullanmış olduğumuz cihazlar, fayansların kırılmadan kaçakların tespit edilmesine yardımcı olur. Fayanslar kırılmadığı için müşterilerimiz ekstra masraf ödemek zorunda kalmazlar. Fayanslar zarar görmediğinden ekstra bir dağınıklık da söz konusu olmaz. Etlik Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz her zaman sizlere en doğru hizmetleri sunar. İnstagram hesabımızdan su kaçağı ile alakalı çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Etlik Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Etlik Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Etlik Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Etlik Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Etlik Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Etlik su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Etlik Korniş Montaj Ustası

Read Next

Güneşevler Boyacı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA