Bağlum Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı sorunları su tesisatlarındaki en tehlikeli sorunlardan biridir. Bağlum Su Kaçak Tespiti konusunda profesyonel olan firmamız kırmadan su kaçaklarının tespit edilmesini sağlar. Alanında uzman olan ustalarımız su kaçağı sorunlarının tespit edilmesinde son teknoloji cihazları kullanır. Bu sayede sorunların çok kısa sürelerde ve noktasal olarak tespit edilmesini sağlarız.

Ekiplerimiz su kaçaklarının yerini tespit ettikten sonra sadece o bölgede kırma işlemini gerçekleştirerek kaçakların onarımını sağlar. Bu sayede sorunun çok kısa sürelerde çözülmesi sağlanır. Ustalarımızın vermiş oldukları tüm hizmetler garantilidir. Firma olarak su kaçaklarının tespitinde çeşitli cihazlar kullanırız. Ekiplerimiz tüm cihazların kullanımına hakimdir ve kısa sürede sorunların tespit edilmesini sağlar.

Bağlum Su Kaçağı Tespit Ücreti

 Bağlum Su Kaçak Tespiti
Bağlum Su Kaçak Tespiti

Bağlum su kaçağı tespit ücreti son derece uygundur. Bu hizmetleri firmamızdan aldığınızda herhangi bir sorun yaşamadan sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Frekans dinleme kulaklığı temiz su borularında meydana gelen kaçakların tespit edilmesinde kullanılır. Duvarda ya da tavanda nem oluşumuna sebep olan temiz su kaçakları tespit edilmediğinde binalarda zarara sebep olabilir. Dinleme cihazları sayesinde arızanın tam olarak yerinin tespit edilmesi mümkün olur.

Boru görüntüleme kameraları pis su borularının içinin görüntülenmesine yardımcı olur. Boru içlerinde meydana gelen kırık, conta sıyırması, çatlak sorunları sızıntı problemlerine neden olur. Ustalarımız sorunları tespit ettikten sonra kısa sürede onarımını gerçekleştirir. Bu cihazlar ile su kaçağı dışında boru içindeki diğer problemleri de rahatlıkla tespit edebiliriz.

Su Kaçağı Tespiti Bağlum

Evlerde meydana gelen su kaçakları gözle görülmez. Duvarların içerisinde olduğundan cihazlar ile tespit edilmesi gerekir. Su kaçağı tespiti Bağlum ekiplerimiz kullanmış olduğu teknolojik cihazlar ile sorunların çok kısa sürelerde giderilmesine yardımcı olur. Termal kameralar sayesinde kaçağın tam olarak yerini tespit ederek onarım işlemlerimizi gerçekleştiririz.

Yaşam alanlarında su kaçağı problemleri varsa duvarlarda kabarma, derz boşluklarında sararma, musluklar kapalı olsa bile su saatinin dönmesi problemleri meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda Bağlum Su Kaçak Tespiti firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Alanında uzman olan ustalarımız sorunların çok kısa sürelerde tespit edilmesini sağlar. İnstagram hesabımızdan su kaçak tespitlerinde kullanmış olduğumuz cihazları detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bağlum Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Bağlum Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Bağlum Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Bağlum Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Bağlum Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Bağlum su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Atapark Korniş Ustası

Read Next

Bağlum Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA