Atapark Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

İnsanların ev ve iş yerlerinde su kaçağı sorunları meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda Atapark Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman olan ekiplerimiz sorunların oldukça kısa sürelerde çözülmesi adına çalışmalarını sürdürür. Gözle görülmedikçe su kaçaklarını bulmak son derece zordur. Ekiplerimiz sorunların kısa sürede tespit edilmesi adına termal kameralar kullanır.

Termal kameralar yardımıyla ekiplerimiz su kaçaklarını noktasal olarak tespit edebilirler. Bu sayede sorunlu yerin onarımı çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Kameralı su kaçağı tespit işlemleri sorunların kesin ve net bir şekilde çözülmesine yardımcı olur. Termal kameralar ile su kaçağı tespitinde yaşam alanlarında duvarlara ya da fayanslara zarar gelmez. Bu cihazlar hızlı ve pratik bir şekilde su kaçağı olan yerin tespit edilmesini sağlar.

Atapark Kaçak Su Tespiti

Atapark Su Kaçak Tespiti
Atapark Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı olması durumlarında evlerde bazı belirtiler görülebilir. Duvarlarda kabarma, derz boşluklarının sararması, musluklar kapalı olsa bile su saatlerinin dönmesi, su faturalarının son derece yüksek gelmesi, kombide su bar seviyesinin düşmesi su kaçağının belirtileri arasında yer alır. Atapark kaçak su tespiti ekiplerimiz su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarının hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlar.

Kameralı cihazlara sahip olan ekiplerimiz su tesisatlarında meydana gelen sorunları çok kısa sürelerde tespit eder. Teknolojik aletler ile hizmet sunduğumuz için kaçak sorunlarını kısa sürede noktasal olarak buluruz. Ardından ise onarım çalışmalarımızı sadece bu sorunların olduğu alanlarda yoğunlaştırırız.

Su Kaçağı Tespiti Atapark

Su tesisatları duvar içlerinden ve yer altlarından döşendiği için kaçak olan alanların gözle tespit edilmesi mümkün değildir. Su kaçağı tespiti Atapark ekiplerimiz sorunların çok kısa sürelerde çeşitli teknolojik cihazlarla tespit edilmesini sağlar. Kameralar yanında özel ses dinleme cihazları da kullanırız. Ustalarımız çalışmalarını bilinçli bir şekilde sürdürdüğü için su tesisatı kaçak problemlerinizden oldukça kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Su kaçağı olan oda ya da alanda nem oranı daha fazla olur. Nem ölçer cihazlarını ortamın nem derecesini ölçmek için kullanırız. Su kaçaklarının tespit edilmesinin ardından Atapark Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlar. İnstagram hesabımızdan vermiş olduğumuz su kaçak tespiti hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Atapark Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Atapark Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Atapark Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Atapark Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Atapark Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Atapark su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Aktepe Korniş Ustası

Read Next

Atapark Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA