Etlik Korniş Montaj Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kornişler, perdelerin önemli parçalarından biridir. Bunların alanında uzman kişiler tarafından yapılmasına özen gösterilmelidir. Korniş montajı kolay gibi görünse de tavanda gerçekleştirildiği için ustalık gerektiren bir işlemdir. Etlik Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz korniş montajlarını kaliteli bir şekilde gerçekleştirir. Ekiplerimiz korniş vidalama, yapıştırma konusunda en iyi hizmetleri verir. Dilediğiniz zaman bizi arayarak ekiplerimizden korniş montajı ile alakalı hizmet alabilirsiniz.

Ekiplerimiz güvenli bir şekilde perde asabilmeniz adına sizlere hizmet verir. Korniş olmadan perdelerin asılması işlemi gerçekleştirilemez. Bu nedenle bu ürünlerin kırılması ya da düşmesi durumlarında alanında uzman ekiplerden hizmet alınmalıdır. Ekiplerimiz korniş montajında güçlü yapıştırıcılar kullanabileceği gibi vidalama yöntemiyle de montaj işlemini gerçekleştirebilir.

Etlik Yapıştırma Korniş

 Etlik Korniş Montaj Ustası
Etlik Korniş Montaj Ustası

Korniş montajı vida ve matkap ile yapılabileceği gibi yapıştırma yöntemi ile de yapılabilir. Etlik yapıştırma korniş hizmetlerimiz sayesinde kornişlerinizin kaliteli bir şekilde yapıştırılması mümkün olur. Ekiplerimiz korniş montajlarında kornişin sağlam bir şekilde yapışmasını sağlayacak yapıştırıcılar kullanır. Bu sayede ileride düşme gibi sıkıntılar yaşanmayacaktır.

Korniş yapıştırma yöntemi ile montajın sağlanmasının ardından perdeler asılmadan önce bir gün beklenmelidir. Böylece yapıştırıcılar kurur ve daha sağlam olur. Vida ile montaj çok daha sağlam olsa da bazı tavanlarda yapıştırma yöntemi tercih edilebilir. Yapıştırma ya da vidalama yöntemi ile kaliteli korniş montajları için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Ekiplerimiz 2’li, 3’lü ve 4’lü kornişlerin montaj işlemlerini gerçekleştirir.

Etlik Korniş Ustası

Eviniz için güzel bir perde seçtikten sonra korniş montajlarını profesyonel Etlik Korniş Ustası ekiplerimize bırakabilirsiniz. Ekiplerimiz yılların deneyimi ve el becerisi ile kaliteli malzemeler kullanarak korniş montajını gerçekleştirir. Yeni taşındığınız evlerde veya perde değişimi yapmak istediğinizde ustalarımız perdelerinize uygun kornişlerin montajını sağlar.

Korniş montajı yapılmadan önce perdelerin seçilmesi son derece önemlidir. Etlik Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz perdeler için uygun kornişlerin montajını yapar. Her perde her kornişe uyum sağlamadığından öncelikle perdelerin seçilmesi son derece önemlidir. Deneyimli ustalarımız müşterilerimize zahmet vermeden montaj işlemlerini kısa sürelerde gerçekleştirir. İnstagram hesabımızdan vermiş olduğumuz pratik ve güvenilir korniş montaj hizmetlerimiz ile alakalı olarak bilgi alabilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Etlik Kanal Açma

Read Next

Etlik Su Kaçak Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA