Bilkent Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Ev, ofis ve iş yeri gibi alanlarda tesisatlarda kaçak sorunları meydana gelebilir. Su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarını bulamamak son derece can sıkıcıdır. Bilkent Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde tespit eder. Ev ve iş yeri gibi alanlarda kaçak sorunlarının meydana gelmesi durumunda kişilerin yapabilecekleri pek bir şey bulunmaz. Bu gibi durumlarda kaçak tespit konusunda uzman olan ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Ustalarımız su kaçağı bulma çalışmaları için her zaman teknolojik cihazlar kullanır. Yılların vermiş olduğu tecrübelerimiz ve kurumsal yapımız ile müşterilerimize her zaman kaliteli hizmetler sunarız. Su tesisatlarında yaşanan kaçak sorunlarında dilediğiniz zaman ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilkent Kırmadan Su Kaçak Tespiti

 Bilkent Su Kaçak Tespiti
Bilkent Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı tespiti yapmak için profesyonel bir şekilde çalışan ekiplerimiz su tesisatlarında meydana gelen kaçak problemlerini hızlı bir şekilde bulur. Ustalarımız kullanmış olduğu teknolojik cihazlar sayesinde kırmadan kaçak sorunlarını tespit edecektir. Bilkent kırmadan su kaçak tespiti ekiplerimiz kaçak probleminin olduğu yeri noktasal olarak bulduktan sonra sadece bu alanlarda onarım işlemlerini gerçekleştirir.

Cihazla gerçekleştirilen işlemler ve profesyonel ekiplerimiz sayesinde su kaçağının olduğu bölgeler noktasal olarak tespit edilir. Akustik, kızılötesi, görüntülü cihazlarımız ile su kaçağı olan alanı noktasal olarak tespit ederiz. Kullanmış olduğumuz her bir cihazın kullanım alanları farklılık gösterir. Uzman kadromuz ve kullanmış olduğumuz cihazlar ile her türlü su kaçak problemini kısa sürede tespit ederiz.

Bilkent Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Bilkent cihazla su kaçağı tespiti konusunda uzman olan ekiplerimiz kısa sürelerde tesisatlardaki kaçak sorunlarını tespit eder. Ustalarımız su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını bulmak için manometre ile su basıncını kontrol eder. Manometre değerinde meydana gelen düşüş durumlarında akustik dinleme cihazlarımız ile su kaçaklarını dinleriz.

Kaçak sorunlarını tespit ettikten sonra bunların hızlı bir şekilde onarımını gerçekleştiririz. Bilkent Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz kaçak sorunlarını tespit ettikten sonra bu alanlarda onarım işlemlerini gerçekleştirir. Onarım ve değişim işlemlerinden sonra tesisatlar tekrardan kontrol edilir. İnstagram hesabımızdan su kaçak tespiti konusundaki tüm çalışmalarımızı detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bilkent Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Bilkent Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Bilkent Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Bilkent Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Bilkent Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Bilkent su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 1 Ortalama: 5]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Bilkent Korniş Ustası

Read Next

Kurtuluş Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA