Ayrancı Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı sorunları herkesin karşılaşabileceği problemler arasında yer alır. Ayrancı Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde giderir. Evlerde meydana gelen su kaçak sorunları duvar içlerinde olduğundan gözle görülmez. Bu nedenle bu sorunların çeşitli yöntemlerle tespit edilmesi gerekir. Ekiplerimiz termal kameralar kullanarak ısı ile su kaçağı olan noktaları kırmaya gerek duymadan tespit eder.

Kameralı su kaçağı tespiti işlemlerimiz sayesinde kesin ve net bir şekilde su sızıntılarının yerini tespit ederiz. Ekiplerimiz su kaçaklarını tespit ederken evinizin fayanslarına ya da duvarlarına zarar vermez. Su kaçaklarının noktasal olarak yeri tespit edildikten sonra bu alanlarda çalışmalarımızı sürdürürüz.

Ayrancı Su Kaçağı Dairede Nasıl Bulunur?

 Ayrancı Su Kaçak Tespiti
Ayrancı Su Kaçak Tespiti

Dairelerde su kaçağı sorunları sıklıkla karşılaşılan tesisat problemlerinden biridir. Bu nedenle Ayrancı su kaçağı dairede nasıl bulunur konusu merak edilir. Su kaçağı sorunları farklı şekillerde kendini belli eder. Bunlar;

  • Musluklar kapalı olsa bile su saatlerinin dönmesi
  • Fayansların derz boşluklarında sararma sorunları olması
  • Kombinin ateşleme yaparak suyu ısıtması
  • Duvarlarda kabarma problemlerinin meydana gelmesi
  • Eve normalden daha fazla su faturası gelmesi

Bu tarz sorunlar ile karşılaşmanız durumunda büyük bir ihtimalle dairenizde su kaçağı sorunları vardır. Su kaçağı sorunlarının tamir edilebilmesi için öncelikle yerinin noktasal olarak tespit edilmesi gerekir. Uzmanlarımız ile iletişime geçmeniz durumunda adresinize gelerek su kaçak sorunlarını kısa sürede tespit ederek onarımlarını gerçekleştiririz.

Su Kaçağı Tespiti Ayrancı

Su kaçağı tespiti Ayrancı ekiplerimiz kameralı cihazlar ile kısa sürede su kaçaklarını tespit eder. İş yerinizde ya da evlerinizde üst katlardan su damlama sorunları yaşıyorsanız ekiplerimiz teknolojik cihazlar ile sizlere hizmet sunar. Temiz atık su boruları yar altından döşendiği için su kaçaklarının olduğu bölgelerin gözle görülmesi mümkün değildir.

Ekiplerimiz su kaçak sorunlarını tespit etmek adına teknolojik cihazlar kullanır. Kameralı ve özel cihazlarımız ile su kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde tespit ederiz. Uzmanlarımız noktasal olarak kaçak sorunlarını tespit ettiği için yalnızca bu alanlarda çalışmalarımızı sürdürürüz. Ayrancı Su Kaçak Tespiti ekiplerimizin hizmetlerini incelemek için İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrancı Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Ayrancı Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Ayrancı Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
AyrancıCihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Ayrancı Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Ayrancı su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Ayrancı Korniş Ustası

Read Next

Bahçelievler Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA