Ulus Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında kaçak sorunları sıklıkla karşılaşılan problemler arasında yer alır. Bu tarz bir sorunla karşılaşmanız durumunda Ulus Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz kırmadan su kaçaklarının yerini kolaylıkla tespit eder. Su kaçağı sorunları çoğunlukla duvarlarda kabarma ve alt komşuya damlama şeklinde kendini belli eder. Sudan oluşan bu sorunlarda ekiplerimiz teknolojik cihazları ile sorunların kısa sürede giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür.

Son sistem boru görüntüleme kameralarımız yardımıyla su kaçağı sorunlarını oldukça kısa sürelerde tespit ederiz. Eskiden su kaçaklarını tespit etmek için yapıların kırılması gerekirdir. Günümüz koşullarında kırmaya gerek olmadan oldukça kısa sürelerde su kaçaklarının tespit edilmesi mümkün olur. Su kaçağı bulma firması olarak yaşadığınız kaçak sıkıntılarından kısa sürede kurtulmanız adına çalışmalarımızı sürdürürüz.

Ulus Su Kaçağı Nasıl Tamir Edilir?

 Ulus Su Kaçak Tespiti
Ulus Su Kaçak Tespiti

Evde meydana gelen su kaçağı sorunları birtakım belirtiler ile kendini gösterir. Bu nedenle Ulus su kaçağı nasıl tespit edilir konusu merak edilir. Su kaçağı durumlarında tavanda sararma, küflenme, pis koku, su damlacıklarının öbek şeklinde birikmesi gibi sorunlar meydana gelecektir. Bu gibi durumlarla karşılaşmanız halinde zaman kaybetmeden su kaçağı bulma ekiplerimizden hizmet almanız son derece önemlidir.

Servisimiz adresinize geldiğinde öncelikle şebeke suyunda herhangi bir kaçak olup olmadığını kontrol eder. Bunun için çeşitli sızdırmazlık testleri uygularız. Akustik dinleme cihazlarımız sayesinde sorunlu bölgeleri oldukça kısa sürelerde tespit ederiz. Temiz su tesisatlarında sızıntı görülmemesi durumunda pimaş borularında herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol ederiz.

Su Kaçağı Tespiti Ulus

Su kaçağı tespiti Ulus ekiplerimiz su kaçaklarını hızlı bir şekilde bulmak için tüm teknolojik donanımlarını kullanır. Bu teknolojileri kullanmak üzere eğitilen personellerimiz sizlere sorunsuz bir hizmet sağlayacaktır. Su tesisatlarında kaçak sorunlarının en önemli nedenlerinden biri de yıpranmış malzeme kullanımları ile yanlış kaynak işlemleridir.

Tesisat kaçaklarının önüne geçmek mümkün olmasa da bu sorunların titizlikle çözülmesi mümkündür. Ulus Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su tesisatlarında yaşadığınız her türlü problemden hızlı bir şekilde kurtulmanız adına çalışmalarını sürdürür. İnstagram hesabımızdan su kaçak tespitinde vermiş olduğumuz hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Ulus Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Ulus Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Ulus Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Ulus Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Ulus Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Ulus su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Karapürçek Tıkanıklık Açma

Read Next

Ulus Kanal Açma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA