YENİMAHALLE TESİSATÇI

Yeşilova su tesisatçı

Yenimahalle tesisatçı, yaşam alanlarınızın önemli bir kısmını oluşturan su tesisat sistemlerinizi en iyi şekilde kontrol eder. Bu sistemler zaman zaman sizi zor durumda bırakabilir. Su kaçakları, klozet arızaları, ısıtma tesisat sorunları, tıkanıklık ve kanalizasyon gibi bir çok sorunlar can sıkıcı durumlara yol açar. Yenimahalle su tesisatçısı olarak bizler tüm tesisat sorunlarınıza büyük bir titizlikle yaklaşmaktayız. Tesisatlarınızda kalıcı çözümler sunmak ve yeni nesil teknolojik cihazlar ile tesisat arızalarınızı gidermek şirket prensiplerimizdendir. Yenimahalle’de sıhhi tesisat alanında ki tüm işlerinize talibiz. Yenimahalle’nin en iyi çözüm ortağı olarak sizlere günün her saatinde 7/24 hizmet sunmaktayız. Gecenin herhangi bir saati de olsa Yenimahalle açık su tesisatçısı arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Yenimahalle Cihazlı Tesisatçı

Gelişen teknoloji ile birlikte sıhhi tesisat sektörü de olumlu bir şekilde etkilenmiştir. Öyle ki bu değişim usta ünvanına bile etki etmiştir. Su tamircisi, çeşme tamircisi, sucu, muslukçu gibi isimler yerini su tesisatçısı, tesisatçı, sıhhi tesisatçı, cihazlı tesisatçı gibi modern isimlere bırakmıştır. Tesisat işi sadece musluk veya çeşmeden ibaret değildir. Tesisat yelpazesi o kadar genişledi ki, su kaçak tespiti, tıkanıklık açma, petek temizleme, klozet arızaları, hava tesisatı, mekanik tesisat … gibi bir çok alana ayrıldı. Bu alanda zamandan tasarruf ve daha net netice ile sonuç almak için cihazlar kullanılmaya başlandı. Bu cihazları kullanan tesisat ustasına cihazlı tesisatçı denilmektedir. Bu cihazlar nerelerde kullanılmaktadır.

Termal kamera ve akustik dinleme cihazı, su kaçak tespitlerinde kullanılmaktadır. Tıkanıklık açma robotları; tuvalet, lavabo, mutfak, duşakabin, süzgeç, klozet ve kanalizasyon tıkalı giderlerinde kullanılmaktadır. Petek temizleme makinaları, ısıtma sisteminde yüksek performans elde etmek için su ve hava basıncı ile peteklerin temizlenmesinde kullanılmaktadır. Test pompası, ev su tesisatı yenileme işlerinde su tesisat borularındaki kaçak olup olmadığını test etmek için kullanılmaktadır.

7/24 YENİMAHALLE SU TESİSATÇISI

Yenimahalle, Ankara’nın en büyük metropol ilçelerinden biridir. Tesisatçı ihtiyacını karşılayacak derecede tesisat ustası bulmak oldukça kolaydır. Bu bölgede en iyi hizmeti sağlayan tesisatçılar ve kanal açma ustaları hizmetin aksamaması adına günün her saatinde hizmet vermelidir. Yenimahalle su tesisatçısı olarak, bizler Yenimahalle’de ve civar semtlerinde ( Batıkent, Ostim, İvedik, Demetevler, Şentepe ) 7/24 tesisat hizmeti vermekteyiz. Sokağa çıkma yasaklarında, resmi ve dini bayramlarda, hafta sonu tatillerinde, yılbaşında kısaca 365 gün nöbetçi tesisatçı sistemi ile hizmet sunmaktayız. Bizlerden her türlü su tesisatı hizmeti almak için www.ankaratesisatservisi.com web sitemizi inceleyebilir, iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

YENİMAHALLE  TESİSATÇIı
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 5 Ortalama: 5]

admin

Read Previous

ÇAYYOLU TESİSATÇI

Read Next

BATIKENT BOYACI USTASI

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA