Türkkonut Su Kaçağı Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Ev, işyeri, ofis gibi alanlarda su kaçağı problemleri ile sıklıkla karşılaşılır. Bu sorunlar insanlar açısından oldukça can sıkıcıdır. Tesisatlarda meydana gelen sorunlar karşısında kişilerin çok fazla yapabileceği bir şey bulunmaz. Türkkonut Su Kaçağı Tespiti gerçekleştiren firmamız ile iletişime geçmeniz halinde bu sorunlarınızdan kısa sürelerde kurtulabilirsiniz. Ustalarımız su tesisatındaki kaçak sorunlarını tespit etmek için birtakım teknolojik cihazlar kullanılır. Bu sayede çok daha kısa sürede ve kolay bir şekilde bu sorunların giderilmesi mümkün olur.

Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübelerimiz sayesinde firmamız kurumsal bir yapıda hizmetlerini sunar. Tecrübeli ekiplerimiz ve teknolojik cihazlarımız sayesinde çok kısa sürelerde tesisatlardaki kaçak sorunlarını tespit ederek bunların onarımları ile ilgili çalışmalarımızı gerçekleştiririz.

Türkkonut Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

 Türkkonut Su Kaçağı Tespiti
Türkkonut Su Kaçağı Tespiti

Su kaçaklarını tespit etmek için çalışan profesyonel elemanlarımız su tesisatlarının geçtiği duvar, fayans ve zemin gibi alanlarda çeşitli cihazlar kullanarak kaçak sorunlarını oldukça kısa sürelerde tespit eder. Türkkonut kırmadan cihazla su kaçağı tespiti sonrası ekiplerimiz sadece kaçağın tespit edildiği alanlarda onarım çalışmalarını sürdürür.

Önceleri günler süren ve oldukça zorlu olan bu işlemler günümüzde teknolojik cihazlar yardımıyla çok kısa sürelerde gerçekleştirilir. Cihazla gerçekleştirilen işlemler ve profesyonel ustalarımız sayesinde su kaçağının olduğu alan noktasal olarak tespit edilir. Akustik, kızılötesi ve görüntülü cihazlarımız ile su kaçaklarının tam olarak yerini kolay bir şekilde tespit ederiz.

Su Kaçak Tespiti Türkkonut

Su kaçak tespiti Türkkonut firmamız su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarını teknolojik cihazlar yardımıyla tespit eder. Ekiplerimiz ilk önce bir manometre yardımıyla suyun basıncının kontrol edilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Manometre değerinde düşüş olması halinde akustik dinleme cihazımız yardımıyla su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını çok kısa sürelerde bularak onarımlarını gerçekleştiririz.

Su tesisatlarındaki kaçaklar ufak bir alandan sızıntı şeklinde gerçekleşiyor ve sesi duyulmuyorsa temiz su tesisatının basıncı artırılarak akustik dinleme cihazı yardımıyla işlemlerin tekrarlanması gerekir. Türkkonut Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz onarım işlemlerinden sonra tesisattı yeniden kontrol eder. Su kaçağı tespitinde kullandığımız cihazlarla ilgili detaylı bilgi almak için İnstagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Türkkonut Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Türkkonut Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Türkkonut Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Türkkonut Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Türkkonut Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Türkkonut su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Türkkonut Korniş Montaj Ustası

Read Next

Ümitköy Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA