Su Kaçağı Tespiti Şose

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı sorunları insanların yaşam alanlarında sürekli yaşadığı problemlerden biridir. Önceleri sızıntı durumlarında kırma işlemi gerçekleştirilirken günümüzde kırmadan su kaçaklarını bulmak mümkündür. Su Kaçağı Tespiti Şose ekiplerimiz çeşitli cihazlar kullanarak kaçak sorunlarını kısa sürede gerçekleştirir. Boru görüntüleme kameralarımız ile sorunlu bölgeleri kısa sürelerde buluruz. Eskiden fayanslar kırılarak komple tadilat sürecine girilirdi. Günümüzde bu tarz durumlara gerek kalmadan kısa sürelerde su kaçaklarının tespit edilmesi sağlanır.

Evde meydana gelen su kaçak durumları çeşitli şekillerde kendini belli eder. Tavanlarda sararma, küflenme, su damlacıklarının oluşumu, pis kokular gibi sorunlarla kendini gösterebilir. Su kaçağından şüpheleniyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Nerede olursanız olun ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelerek su kaçaklarının tespit edilmesi adına çalışmalarını sürdürür.

Şose Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Şose
Su Kaçağı Tespiti Şose

Ekiplerimiz su kaçaklarını tespit etmek için öncelikle şebeke suyunu kontrol eder. Şose kameralı su kaçak tespiti cihazlarımız sayesinde kırmadan su kaçaklarının tespit edilmesini sağlarız. Akustik dinleme cihazları ile sorunlu bölgeleri tek fayansta buluruz. Onarım işlemlerini de yalnızca sorunun olduğu yerde gerçekleştiririz.

Şebeke suyunda sorun görülmezse ekiplerimiz pimaş içlerini görüntüler. Lavabo, küvet, gider içleri, ana gider gibi alanların kontrollerini sağlarız. Ardından sıcak su ve izolasyon kaçakları için termal görüntüleme kameraları ile bu alanların kontrollerini sağlarız. Ekiplerimiz sorunları tespit etmek adına tüm tesisatı kontrol eder.

Şose Su Kaçak Tespiti

Tesisatlarında meydana gelen su kaçak problemlerinin en önemli nedeni yıpranmış malzeme kullanımı ile yanlış kaynak işlemleridir. Şose su kaçak tespiti ekiplerimiz su tesisatlarında meydana gelen kaçakların doğru bir şekilde tespit edilmesi adına teknolojik cihazlar kullanır. Geniş servis ağımız sayesinde Ankara içinde bulunduğunuz alanlara hızlı bir şekilde gelerek sorunların giderilmesi adına çalışmalarımızı sürdürürüz.

Su kaçağı tespitlerinin kameralı sistemler ile gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Aksi takdirde güvenilir bir şekilde tespit işlemlerinin yapılması mümkün olmaz. Su Kaçağı Tespiti Şose firmamız tesisattaki kaçakları bulmak için özel test pompaları kullanır. İnstagram hesabımızdan su kaçak tespiti ile ilgili kullandığımız cihazları inceleyebilir ve bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şose Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Şose Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Şose Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Şose Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Şose Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Şose su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Şose Korniş Ustası

Read Next

Ovacık Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA