Su Kaçağı Tespiti Gazino

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su sızıntılarının olması halinde tesisatlarda su kaçağı olduğundan söz edilebilir. Su Kaçağı Tespiti Gazino ekiplerimiz tesisatlarda meydana gelen kaçak sorunlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Ekiplerimiz kamera ve diğer özel cihazlar kullanarak su kaçaklarının noktasal olarak tespit edilmesini sağlar. Bu sayede kişiler hem maddi hem de fiziksel olarak rahata kavuşur.

Su kaçaklarını tespit etmek adına kullanmış olduğumuz çeşitli cihazlar vardır. Bu cihazlar;

  • Nem ölçme aleti
  • Tesisat ölçme pompası
  • Frekans dinleme kulaklığı,
  • pimaş boru görüntüleme kamerası,
  • Termal kameradır.

Temiz su borularında çoğunlukla frekans dinleme kulaklığı kullanırız. Cihaz sistemi akustik frekans algılama prensibi ile çalışır. Duvar ve tavanlarda ıslaklığa neden olan su kaçakları uzun bir zaman diliminde tespit edilmezde büyük zararlara neden olur. Bunların frekans dinleme kulaklığı ile kolay bir şekilde tespit edilmesi mümkün olur.

Gazino Su Kaçağı Bulma Fiyatları

 Su Kaçağı Tespiti Gazino
Su Kaçağı Tespiti Gazino

Gazino su kaçağı bulma fiyatları tercih edilecek yönteme göre değişiklik gösterir. Su kaçaklarının tespit edilmesinde kullanmış olduğumuz bir diğer yöntem pimaş boru görüntüleme kamerasıdır. Bu yöntemde ekiplerimiz endoskopik kameralar kullanarak boru içlerini görüntüler.

Kamera yardımıyla boru içindeki kırık, conta sıyrılması, çatlak gibi sorunların kısa sürede fark edilmesini sağlanır. Sorunun tespit edilmesinin ardından ekiplerimiz kısa sürede sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlar. Pimaş boruların hasar görmesi durumunda ustalarımız hasar gören boruyu çıkararak yerine yenisini ekler.

Gazino Su Kaçak Tespiti

Nem ölçme aleti su kaçak tespitinde sıklıkla kullanılan yöntemler arasındadır. Gazino su kaçak tespiti ekiplerimiz fayanslara zarar vermeden su kaçaklarının tespit edilmesini sağlar. Duvarda meydana gelen nemlenme ve rutubet sorunlarında da nem ölçer cihazı kullanırız. Uzman personellerimiz daire içerisindeki rutubet sorunlarının nedenini bu cihaz sayesinde kısa sürede çözer.

Su Kaçağı Tespiti Gazino ekiplerimiz temiz su borularındaki kaçakları tespit etmek için genellikle tesisat ölçme pompası kullanır. Dairelerde meydana gelen su kaçağı sorunlarını anlamak adına bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Duvar veya tavanda ıslaklık olması, kabarma ve dökülme durumlarında ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz cihazlar ve çok daha fazlası için İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Gazino Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Gazino Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Gazino Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Gazino Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Gazino Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Gazino su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Hasköy Boyacı Ustası

Read Next

Subayevleri Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA