Sincan Fatih Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Korniş montajı işlemi dışardan bakıldığında kolay görülse de aslında son derece zor bir işlemdir. Korniş takmak için beceri ve ustalık son gerekir. Sincan Fatih Korniş Ustası ekiplerimiz yılların vermiş olduğu tecrübeler ile daire ve dükkanlarda korniş montajı hizmeti verir. Korniş montajı yapılırken hata yapılması pek çok sıkıntının yaşanmasına neden olur.

Korniş montajında eğer yapıştırma yapılacaksa kullanılan yapıştırıcının kaliteli olmasına önem veririz. Bunun yanında yapıştırma işleminden önce yüzeyin temizlenmesi de oldukça önemlidir. Yapıştırma işlemine göre vidalama ile yapılan montaj işlemi çok daha dayanıklıdır. Ancak asmolin tavan olması durumunda vida ile montaj işlemi pek de sağlam olmaz. Fatih Mahallesi Korniş Ustası ekiplerimiz korniş montajında en doğru kararı verir.

Plastik Tavana Korniş Nasıl Takılır?

 Sincan Fatih Korniş Ustası
Sincan Fatih Korniş Ustası

Korniş montajında; matkap, vida ve dübel yerine yapıştırıcı ile de korniş takılabilir. Öncelikle malzemenin asılacağı alana uygun ölçülerde korniş tercih edilmelidir. Kornişin tavana yapışacak olan kısmına çift taraflı bant yapıştırırız. Ardından bu bandın üzerine korniş yapıştırıcısı sürerek yapıştırma işlemini gerçekleştiririz.

Rustik korniş montajı işlemi de yapıştırma ya da matkap ve vida yardımıyla gerçekleşebilir. Yapıştırma işleminden önce tavanın tozunun alınması önemlidir. Bu sayede yapıştırma işlemi çok daha kolay bir şekilde gerçekleşir. Bunun yanında yapıştırma işleminden önce tavanın kuru olduğundan emin olmak gerekir. Tüm bu işlemleri ekiplerimiz sizler için gerçekleştirecektir. Korniş montajı işlemleri için alanında uzman olan ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz.

Sincan Fatih Korniş Montaj Ustası

Sincan Fatih Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz öncelikle korniş takılacak yere gelerek ücretsiz olarak ölçüm alma işlemini gerçekleştirir. Ardından ölçülere uygun olarak malzemeleri alırız. Ekiplerimiz montaj işlemlerinde ev ve iş yerlerinin kirlenmemesine özen gösterir. Ekiplerimiz çalışmalarını titizlikle yürütür ve bunun yanında son derece güler yüzlüdür.

Ekiplerimiz korniş montaj işlemlerinde her zaman kaliteli malzemeler kullanır. Titiz işçiliğimiz ile siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunarız. Sincan Fatih Korniş Ustası ekiplerimiz kaliteli hizmet anlayışı ile çalışır. Firmamızı arayarak kaliteli korniş montajı hizmetimize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İnstagram hesabımız üzerinden tüm hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Sincan Fatih Kanal Açma

Read Next

Sincan Fatih Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA