Sincan Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Sincan Korniş Ustası ekiplerimiz ev ve iş yerlerine gelir ve ücretsiz bir şekilde ölçüm alma işlemini gerçekleştirir. Bu işlemin ardından ölçülere uygun bir şekilde korniş ve diğer gerekli olan malzemeleri satın alırız. Ekiplerimiz korniş montaj işlemi sırasında   ev ya da iş yerlerinin kirlenmemesi için titizlikle çalışır. Profesyonel elemanlarımız temiz ve titiz çalışmalarının yanında oldukça güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile çalışırlar.

Müşterilerimiz istediği boyda korniş ölçülerini de firmamıza iletebilirler. Sincan Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz kornişlerin montajını kaliteli bir şekilde gerçekleştirir. Ekiplerimiz ölçüm alma işleminden sonra kısa sürede malzemeleri temin eder ve montaj işlemini gerçekleştirir. Korniş ustası personelimiz titiz, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürür.

Korniş Nasıl Kesilir?

 Sincan Korniş Ustası
Sincan Korniş Ustası

Korniş çeşitleri oldukça fazladır. Korniş tercih ederken perdeye uygun olan modeller tercih edilmelidir. Korniş montaj işleminde;

  • İlk önce perdenin takılacağı noktanın korniş üzerinde işaretlenmesi gerekir.
  • Tavanda sağdan ve soldan eşit olarak boşluk bırakılır. Korniş üzerinde işaretleme yapılmasının ardından kornişin üzerindeki fazlalık kısımların kesilmesi gerekir.
  • Perdenin yanında gelen portray aparatına vida takma işlemi gerçekleştirilir. Ardından korniş üzerinde vidalama işlemi gerçekleştirilir.
  • Kornişin tavana montajının yapılmasının ardından korniş üzerinde bulunan aparatlar ile tavan aparatlarının birbirine geçirilmesi işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede korniş montajı yapılmış olur.

Korniş montajı yapılırken uygun dübellerin ve vidaların kullanımı oldukça önemlidir. Bu sebeple ekiplerimiz montaja başlamadan önce uygun malzemelerin tercih edilmesini sağlar.

Sincan Korniş Ustası ile Tamir İşlemleri

Korniş montajının yanında korniş tamiri işlemleri için de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Ekiplerimiz tüm hizmetlerini her zaman düşük fiyatlara sunar. Müşterilerimizin vermiş olduğumuz korniş montajı hizmetinden memnun kalması bizim için son derece önemlidir. Bu nedenle çalışmalarımızı her zaman bu yönde geliştiririz.

Sincan Korniş Ustası ekiplerimiz her zaman kaliteli ve titiz hizmetleri ile tanınır. Vermiş olduğumuz kaliteli korniş montajı hizmeti de oldukça uygun fiyatlıdır. Korniş montaj fiyatlarımız metreye göre değişiklik gösterir. Korniş montajı işleminden önce müşterilerimizin kullanacağı perdeleri seçmesi son derece önemlidir. Çünkü her perde her kornişe uyum sağlamaz. İnstagram hesabımızdan tüm hizmetlerimiz ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 1 Ortalama: 5]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Sincan Boyacı Ustası

Read Next

Su Kaçağı Tespiti Sincan Fatih

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA