Sancaktepe Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında kaçak sorunları en sık karşılaşılan problemler arasında yer alır. Sancaktepe Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz kırmadan su tesisatlarındaki kaçakların tespit edilmesini sağlar. Su kaçağı olması halinde alt komşuya damlama veya duvarlarda kabarma sorunları meydana gelebilir. Su nedeniyle gelen bu sorunların teknolojik bir şekilde tespit edilmesini sağlarız.

Eski zamanlarda su kaçaklarının tespit edilmesi için fayansların komple kırılması gerekirdi. Günümüzde bu tarz durumlara gerek kalmadan noktasal olarak su kaçaklarının yerinin tespit edilmesi mümkündür. Son teknoloji boru içi görüntüleme kameralarımız ile su kaçaklarının kolay bir şekilde bulunmasını sağlarız. Onarım işlemleri de yalnızca problem olan alanda gerçekleştirilir. Bu sayede müşterilerimiz maddi ve fiziki sıkıntı yaşamadan su kaçağı problemlerinden kurtulmuş olurlar.

Sancaktepe Su Kaçağı Dairede Nasıl Bulunur?

 Sancaktepe Su Kaçak Tespiti
Sancaktepe Su Kaçak Tespiti

Evlerde meydana gelen su kaçakları bazı şekillerde kendini belli eder. Bunlar;

  • Tavan bölgesinde sararmalar olması
  • Pis koku oluşumları
  • Küflenme problemleri
  • Su damlacıklarının öbek şeklinde bir yerde toplanması şeklinde olabilir.

Sancaktepe su kaçağı dairede nasıl bulunur için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yeriniz neresi olursa olsun ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelerek su kaçaklarının kısa sürede tespit edilmesini sağlar.

Ekiplerimiz öncelikle şebeke suyunu kontrol ederek kaçak tespiti yapar. Akustik dinleme cihazları ile sorun olan bölgelerin kısa sürede tespit edilmesini sağlarız. Bu alanda sorun olmaması durumunda pimaş boruların içlerini görüntüleriz. Tüm tesisatı kontrol ederek kaçak sorunlarının nerede olduğunu kısa sürede buluruz.

Su Kaçak Tespiti Sancaktepe

Su kaçak tespiti Sancaktepe firması seçimlerinde dikkatli olmak son derece önemlidir.su kaçaklarının tespit edilmesinde kamera sistemlerinin kullanılmasına özen gösterilmelidir. Aksi bir durumda kesin bir şekilde sorun tespiti yapılması mümkün olmaz. Ekiplerimiz özel test pompaları yardımıyla kaçak sorunlarının tespit edilmesini sağlar.

Su kaçağı sorunları için gereken cihazlar yardımıyla sorunların kısa sürede bulunmasını sağlarız. Temiz su tesisatlarında su kaçaklarını bulmak için özel dinleme cihazları ve test pompaları kullanırız. Sancaktepe Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz atık su tesisatlarındaki kaçakları tespit etmek için özel kameralar kullanır. İnstagram hesabımızdan vermiş olduğumuz su kaçak tespiti hizmetlerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Sancaktepe Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Sancaktepe Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Sancaktepe Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Sancaktepe Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Sancaktepe su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Sancaktepe Korniş Ustası

Read Next

Ufuktepe Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA