Ovacık Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen su kaçak sorunları insanlar için oldukça can sıkıcıdır. Bu gibi durumlarda alanında uzman su kaçak tespiti firmalarından hizmet almak son derece önemlidir. Ovacık Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarının kısa sürelerde tespit edilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Su kaçak sorunlarında alt komşuya damlama, kabarma gibi problemler meydana gelebilir.

Uzman ekiplerimiz su kaçakları nedeniyle meydana gelen bu sorunlara teknolojik çözümler bulur. Son teknoloji boru görüntüleme kameralarımız sayesinde sorunlu bölgelerin kolay bir şekilde bulunmasını sağlarız. Eski zamanlarda su kaçak tespiti için komple fayanslar kırılırdı. Günümüzde kırma işlemine gerek kalmadan su kaçaklarının kolay ve hızlı bir şekilde bulunması mümkündür.

Ovacık Kaçak Su Tespiti Fiyatları

 Ovacık Su Kaçak Tespiti
Ovacık Su Kaçak Tespiti

Evdeki su kaçakları çeşitli şekillerde kendini belli eder. Küflenme, tavanlarda sararma, su damlacıkları, pis kokular su kaçak sorunlarının habercisidir. Ovacık kaçak su tespiti fiyatları yapılacak işlemlere göre değişiklik gösterir. Su tesisatında kaçak sorunlarından şüpheleniyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ankara’da yeriniz neresi olursa olsun firmamız her zaman yanınızdadır. Firma olarak su kaçaklarını tespit etmek için öncelikle şebeke suyunun kontrollerini gerçekleştiririz. Çeşitli sızdırmazlık testleri uygularız. Sorun bulmamız halinde ekiplerimiz tek fayansta sorunları tespit eder. Onarım işlemlerini yalnızca arıza olan bölümler için gerçekleştiririz. Bu alanda sorun bulunmaması halinde ekiplerimiz pimaş borularında kamera sistemleri ile araştırma yapar. Sıcak su ve izolasyon kaçakları için termal görüntüleme kameraları kullanırız.

Ovacık Su Kaçağı Tespiti

Tesisatlarda kaçak sorunlarının çeşitli nedenleri vardır. Yıpranmış malzeme kullanımı ve yanlış kaynak işlemleri su kaçak sorunlarına neden olabilir. Ovacık su kaçağı tespiti ekiplerimiz işinde usta olduğu için sorunların çok kısa sürelerde giderilmesini sağlar. Su kaçak tespitinde teknolojik cihazların kullanılması son derece önemlidir.

Uzman ekiplerimiz su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını bulmak adına her zaman kaliteli cihazlar kullanır. Ovacık Su Kaçak Tespiti konusunda uzman ekiplerimiz her zaman işlerini titiz bir şekilde yürütür. Su kaçağı sistemlerinde arıza bulmak için kamera kullanımı oldukça önemlidir. İnstagram hesabımızdan su kaçağı sorunlarında kullanmış olduğumuz cihazları inceleyebilirsiniz.

Ovacık Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Ovacık Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Ovacık Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Ovacık Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Ovacık Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Ovacık su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Gazino Korniş Ustası

Read Next

Şose Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA