Keçiören Boyacı

Kurtuluş Boyacı Ustası

Kurtuluş Boyacı Ustası

Boya işlemleri insanlara kolay gelse de doğru teknikle yapılması son derece önemlidir. Keçiören Boyacı ekiplerimiz boya ve badana işlemlerini oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştirir. Boyacı ustalarımız ev ve iş yerlerinin boya işlerinde oldukça titiz davranır. Bu işlemleri daha önce yapmamış olan kişilerin gerçekleştirmesi duvarda dalgalanma ve düzensizliklerin olmasına neden olur. Bunun yanında boyanın kaliteli yapıda olmasına özen göstermek de son derece önemlidir.

Boya ve badana konusunda firmamızı tercih etmeniz durumunda kaliteli ve titiz çalışmalar sunarız. Ekiplerimiz boya görevlerini yerine getirirken kaliteli boyalar tercih ederler. Üstelik kullandığımız kaliteli boyalar için ekstra ücret talep etmeyiz. Ekiplerimiz günlerce sürecek boya işlerinin çok kısa sürelerde bitmesini sağlar. Bu sayede uzun saatler boyunca beklemek zorunda kalmazsınız.

Keçiören Boyacı Ustası Hizmeti

Keçiören Boyacı
Keçiören Boyacı

Evlerde ve iş yerlerinde duvar ya da tavanlarda kabarma veya çatlak gibi durumlar söz konusu olabilir. Keçiören boyacı ustası hizmeti veren ekiplerimiz öncelikle duvarların tamir işlerini gerçekleştirirler. Sonrasında ise duvarların en güzel şekilde boyamasını yaparlar. Boya işleminden sonra tamir edilen yerlerin yama gibi gözükmesi durumu söz konusu değildir.

Boya ustalarımız dilediğiniz renklere yaşam alanlarınızın boyanmasını sağlarlar. Renk konusunda karar veremiyorsanız ustalarımız sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz boya işlemlerinin yanında fiyatlarımız son derece uygundur. Bu açıdan bizimle iletişime geçerek istediğiniz alanların boya işlemleri için bize güvenebilirsiniz.

Keçiören Boyacı Ustası

Keçiören boyacı ustası ekiplerimiz boya uygulamalarına başlamadan önce evlerde bulunan eşyaları odanın ortasında toplarlar. Bu eşyaların üzeri örtülerek boya olmasının önüne geçilir. Parke ve süpürgelikler maskeleme bantları ile bantlanarak bu alanların da boya olmasının önüne geçilir. Parkelerde çizik olmaması ve bunun yanında toz ve boyadan korunması adına üzeri kaplanır. Tüm bu hazırlık aşamalarından sonra boya işlemlerine geçilir.

Keçiören Boyacı ekiplerimiz duvarlarda hasar durumları söz konusuysa bunların giderilmesini sağlar. Tavan boyama işlemlerinde en az iki kat tavan boyası uygulaması yapılır. Tavan boyasının ardından duvarlara iki kat boya işlemi gerçekleştirilir. Boya işleminin bitmesinin ardından ekiplerimiz yere serili poşetleri toplar ve maskeleme bantlarını söker. İnstagram hesabımızdan boya ve badana işlemleri için vermiş olduğumuz hizmetleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Kanal Açma Yuvaköy

Read Next

Keçiören Kanal Açma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA