Kanal Açma Yuvaköy

Kurtuluş Kanal Temizleme

Kurtuluş Kanal Temizleme

Su tesisatlarında en sık karşılaşılan problemlerden biri de kanal tıkanıklık sorunlarıdır. Kanal Açma Yuvaköy ekiplerimiz kanallarda yaşanan tıkanıklık problemlerinin hızlı bir şekilde giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Özellikle apartman gibi yerlerde kanallarda tıkanıklık sorunları ile sıklıkla karşılaşılır. Kanal ustalarımız tıkanıklık problemlerini giderdikten sonra sonrasında yeniden problem yaşanmaması adına kanal ile ilgili gerekli kontrolleri gerçekleştirirler.

Kanal açma işlemlerinde kullanılan makineler ve kanal içi görüntüleme kameralarının çaplarının borulara uygun yapıda olması önemli bir konudur. Özellikle daire içlerinde kullanılan pimaş görüntüleme kameralarının kanal borularının iç çeperlerini göstermesi mümkün değildir. Ekiplerimiz boru tiplerine uygun olarak hangi kameraları kullanacaklarını bilirler. Bu sayede tıkanıklık sorunlarının çok daha hızlı bir şekilde çözülmesi mümkün olur.

Karbonatla Lavabo Açma

Kanal Açma Yuvaköy
Kanal Açma Yuvaköy

Evlerde en çok tıkanıklık sorunlarının meydana geldiği yerler lavabolardır. Lavabolara yabancı cisimlerin kaçması zamanla tıkanıklık sorunlarının meydana gelmesine neden olur. Bu gibi durumlarda ilk olarak karbonatla lavabo açma yöntemine başvurulur. Ancak lavabolardaki tıkanıklık sorunları ileri seviyede ise bu yöntem işe yaramayacaktır. Bu gibi durumlarda ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz. Alanında uzman olan ekiplerimiz lavabo tıkanıklık sorunlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür.

Evlerde meydana gelen lavabo tıkanıklık problemleri insanlar için son derece sıkıntılı bir durumdur. Bu gibi durumlarda alanında uzman olan ekipler ile çalışmak son derece önemlidir. Deneyimli ekiplerimiz lavabolardaki tıkanıklık sorunlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Bu şekilde yaşadığınız problemlerden hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Yuvaköy Tıkanık Açma

Evlerde tuvalet taşması gibi istenmeyen durumlar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda Yuvaköy tıkanık açma ekiplerimiz öncelikle rögarların boş mu dolu mu olduğunu kontrol ederler. Rögarlar dolu ise o zaman kanal açma işlemleri bir işe yaramaz. Bu sebeple rögar kontrolünün gerçekleştirilmesi önemli bir konudur.

Kanal Açma Yuvaköy olarak kameralı kanal görüntüleme sistemlerimiz ile kanalların neresinde tıkanıklık sorunu olduğunu araştırırız. Müstakil evlerde bahçelerde kanal çökmesi gibi durumların meydana gelmesi durumunda öncelikle kanal kamerası ile görüntüleme yapılarak sorunların giderilmesi önemlidir. İnstagram hesabımızdan kanal tıkanıklığı çözümlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

YUVAKÖY BÖLGE 2022BinaDaireİş Yeri
Yuvaköy tuvalet açma 350,00 TL400,00 TL
Yuvaköy lavabo açma250,00 TL300,00 TL
Yuvaköy klozet tıkanıklığı açma350,00 TL400,00 TL
Yuvaköy kanalizasyon açma ( binalarda)600,00 TL
Yuvaköy kanal tamiriDeğişkenDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Yuvaköy Su Kaçak Tespiti

Read Next

Keçiören Boyacı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA