Güneşevler Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su kaçakları insanların sık sık karşılaştığı problemler arasında yer alır. Güneşevler Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz özel cihazlar ile kaçakların kısa sürelerde giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Kamera kullanımı ve diğer özel cihazlar ile alana zarar vermeden su kaçaklarının hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlarız. Teknolojik yöntemlerimiz sayesinde müşterilerimiz maddi ve fiziksel olarak daha rahat ederler.

Su kaçağı tespitlerinde ekiplerimizin en sık kullandığı cihazlardan biri frekans dinleme kulaklığıdır. Özellikle temiz su borularındaki su kaçaklarının tespit edilmesi adına bu cihazları kullanırız. Akustik frekans algılama prensibi ile çalışan bu cihazlar duvar ya da tavanda ıslaklıklara neden olan temiz su kaçaklarının tespit edilmesini sağlar. Bu kaçak sorunları uzun bir süre tespit edilmezse sorunların daha çok büyümesi durumları söz konusu olur.

Güneşevler Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

 Güneşevler Su Kaçak Tespiti
Güneşevler Su Kaçak Tespiti

Su kaçakları su tesisatlarının olduğu alanlarda sıklıkla karşılaşılan problemlerden biridir. Bu nedenle Güneşevler su kaçağı tespiti nasıl yapılır konusu merak edilir. Pis su borularında meydana gelen su kaçaklarının tespitinde boru görüntüleme kameraları kullanırız.

Boru görüntüleme kameraları sayesinde botu içlerinde meydana gelen çatlak, kırık, conta sıyrılması durumlarını hızlı bir şekilde tespit ederiz. Pimaş borularında meydana gelen sorunlarda hasarlı boruları çıkararak yenileri ile değiştiririz. Termal kameralar ise özellikle sıcak su tesisatlarında kullandığımız su kaçağı bulma yöntemleri arasında yer alır.

Su Kaçağı Tespiti Güneşevler

Su kaçağı sırasında kullandığımız özel cihazlar fayansların darbe almadan su kaçaklarının bulunmasına yardımcı olur. Fayanslar darbe almadan su kaçaklarının tespit ettiğimiz için müşterilerimiz ekstra masraf ödemek zorunda kalmazlar. Bunun yanında fayanslar zarar görmediğinden yaşam alanlarında ekstradan dağınıklık durumları da söz konusu olmaz. Su kaçağı tespiti Güneşevler ekiplerimiz her zaman titiz ve kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdürür.

Güneşevler Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su tesisatlarında oluşan hasar ve tahribatların nedenini tespit ettikten sonra bunların onarımı ile ilgili çalışmalarını sürdürür. Su kaçaklarının boyutuna bağlı olarak meydana gelen zararlar da farklı boyutlarda olur. İnstagram hesabımızdan su kaçak tespitinde kullandığımız cihazları inceleyebilirsiniz.

Güneşevler Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Güneşevler Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Güneşevler Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Güneşevler Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Güneşevler Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Güneşevler su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Güneşevler Korniş

Read Next

Hasköy Kanal Açma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA