Esertepe Su Kaçağı Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su kaçakları ev ve iş yerlerinde karşılaşılabilecek arıza durumlarından biridir. Esertepe Su Kaçağı Tespiti firmamız son teknoloji cihazlar ile su kaçaklarını tespit eder. Su kaçağı problemleri yaşayan müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiğinde kırmadan noktasal olarak kaçağın olduğu alanları buluruz. Kaçak alanının tespit edilmesinden sonra 1-2 kalebodur kırılarak çok küçük bir alanda kaçak sorunlarının tamir edilmesini sağlarız.

Evinizde ya da iş yerinizde su kaçağının olduğunu fark etmeniz durumunda su vanasını kapatmanız gerekir. Ardından bizimle iletişime geçerek kaçak durumlarının profesyonel bir şekilde tespit edilmesini sağlayabilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimiz çeşitli cihazlar kullanarak su kaçaklarının hızlı bir şekilde tespit edilmesi adına çalışmalarını sürdürür.

Esertepe Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

 Esertepe Su Kaçağı Tespiti
Esertepe Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları yapılarda sıklıkla karşılaşılan sorunlar arasında yer alır. Bu nedenle Esertepe su kaçak tespiti nasıl yapılır konusu sürekli araştırılır. Temiz su borularında su kaçaklarının tespit edilmesi için frekans dinleme kulaklığı kullanılır. Duvar ya da tavan gibi alanlarda ıslaklığa neden olan temiz su tesisatı kaçakları uzun süre tespit edilmezse binalarda çeşitli sorunlara neden olur.

Ekiplerimiz dinleme cihazları yardımıyla su kaçaklarının yerini nokta atışı tespit eder. Bu şekilde sadece arızanın olduğu yer kırılarak gereksiz masrafların önüne geçilmiş olur. Pis su borularında meydana gelen kaçakların tespit edilmesi için boru görüntüleme kameraları kullanırız. Özellikle sıcak su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını tespit etmek içinse termal kameralardan faydalanırız.

Su Kaçağı Tespiti Esertepe

Su kaçağı sorunları farklı şekillerde kendini belli eder.

  • Betonların arasından su çıkması
  • Duvarda ya da tavanda ıslaklık, dökülme, kabarma
  • Su saati sular kapalı olduğunda dahi dönüyorsa
  • Su faturaları normalden daha yüksek geliyorsa
  • Kombi suyu sürekli olarak azalıyorsa
  • Parke ve fayanslarda su birikmesi durumları oluyorsa

Su kaçağı tespiti Esertepe ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz çok kısa sürelerde su kaçağı sorunlarının giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür.

Esertepe Su Kaçağı Tespiti firması olarak sizlere her zaman en iyi hizmetleri sunmak adına çalışmalarımızı sürdürürüz. İnstagram hesabımızdan su kaçağı tespiti için kullandığımız cihazlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Esertepe Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Esertepe Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Esertepe Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Esertepe Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Esertepe Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Esertepe su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Esertepe Korniş Ustası

Read Next

Etlik Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA