Eryaman Su Kaçak Tespiti

Etimesgut Korniş Ustası

Etimesgut Korniş Ustası

Su tesisatları insanlar için çok önemli sistemlerdir. Bu sistemler ev, iş yeri gibi çeşitli alanlarda sıklıkla kullanılır. Bazen kullanım nedeniyle bazen de tesisatların yanlış döşenmesi neticesinde su kaçağı sorunları meydana gelebilir. Su kaçağından şüpheleniyorsanız zaman kaybetmeden profesyonel su tesisatçısı ekipleri ile iletişime geçmeniz gerekir. Aksi takdirde su tesisatı kaçakları büyüyerek daha ciddi sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Eryaman su kaçağı tespiti için ekiplerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ekiplerimiz ev ve iş yerlerindeki su kaçaklarının tespitini farklı yöntemler ile yapar. Teknolojinin gelişmesi ile su kaçaklarının tespiti çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Su kaçağı tespiti Eryaman firmamız kullanmış olduğu teknolojik cihazlar ile su tesisatı problemlerini hızlı bir şekilde tespit eder.

Eryaman Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Eryaman Su Kaçak Tespiti
Eryaman Su Kaçak Tespiti

Su kaçak tespiti nasıl yapılır konusu merak edilir. Ekiplerimiz kırmadan su tesisatlarındaki kaçakları tespit edebilir. Bazı kaçakların gözle tespit edilmesi mümkünken bazılarınınki mümkün değildir. Bu gibi durumlarda çeşitli cihazlar kullanılarak su kaçaklarının hızlı bir şekilde tespit edilmesi sağlanır.

Ufak sızıntı durumları genellikle vanalarda ya da bağlantı noktalarında meydana gelir. İnsanların yaşam alanlarında çeşitli su tesisatları bulunur. Atık su tesisatı, doğal gaz tesisatı, temiz su tesisatı birbirinden ayrıdır. Bu tesisatlarda ayrı ayrı sıkıntılar yaşanabilir. Eryaman su kaçak tespiti için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Eryaman Temiz Su Tesisatı Kaçak Tespiti

Ekiplerimiz öncelikle şikayetleri dinleyerek göz ile tespit yapar. Su kaçağı tespiti için kullanacağı yöntemlerin planlamasını yapar. Temiz su tesisatlarındaki sızdırmazlık kontrolleri için basınç testi yapılması gereklidir. Bu testten önce hat üzerinde bulunan vanaların kapalı olması gerekir. Basınç uygulanırken bir değişme meydana gelmezse bu tesisatta kaçak olmadığı anlamına gelir.

Bu işlemden sonra atık su tesisatı ile doğalgaz tesisatı içinde su kaçağı tespiti gerçekleştirilir. Binada sıcak su tesisatı bulunması halinde bu işlemlerin sıcak su tesisatına yapılması da büyük önem taşır. Bu işlemin ardından su kaçağı tespit edilmesi halinde derhal onarım işlemine geçilmesi gerekir. Eryaman su kaçağı tespiti ile ilgili daha detaylı bilgi için İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Eryaman Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Eryaman Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Eryaman Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Eryaman Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Eryaman Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Eryaman su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 1 Ortalama: 5]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Eryaman Korniş Ustası

Read Next

Etimesgut Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA