Emek Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarındaki kaçak sorunları insanların sıklıkla karşılaştıkları problemler arasında yer alır. Emek Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su tesisatlarındaki kaçakları kırmadan hızlı bir şekilde bulur. Bu sayede komple tesisat yenilemek zorunda kalmadan sorunlarınızdan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Su tesisatındaki kaçak sorunları alt komşuya damlama, duvarlarda kabarma gibi farklı problemlerle kendini belli eder.

Su tesisatları nedeniyle meydana gelen bu sorunlarda ekiplerimiz teknolojik çözümlerle yanınızda olur. Son sistem boru görüntüleme kameralarımız ile sorunlu bölgeleri hızlı bir şekilde tespit ederek onarım işlemlerini gerçekleştiririz. Eskiden yapılar kırılarak su tesisatındaki kaçak sorunları tespit edilirken günümüzde kullanılan teknolojik cihazlar ile bu işlemler çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilir.

Emek Kırmadan Su Kaçağı Bulma

 Emek Su Kaçak Tespiti
Emek Su Kaçak Tespiti

Evdeki su kaçakları farklı belirtilerle kendini belli eder. Küflenme, tavanlarda sararma, su damlacıklarının öbek şeklinde birikmesi, pis kokular su tesisatlarında meydana gelen kaçak belirtileridir. Emek kırmadan su kaçağı bulma ekiplerimiz çok kısa sürelerde tesisata zarar vermeden kaçak sorunlarını tespit edecektir.

Yeriniz neresi olursa olsun Ankara’da firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda hızlı bir şekilde adresinize gelerek sorunlarınızın kısa sürelerde giderilmesini sağlarız. Firma olarak öncelikle şebeke sularının kontrol edilmesi adına çalışmalarımızı sürdürürüz. Sızdırmazlık testlerimizde bir sorun fark etmemiz halinde akustik dinleme cihazlarımızla sorunlu bölgelerin nokta atışı tespit edilmesini sağlarız. Sorun görülmezse o zaman pimaş içi görüntüleme kamera sistemleri ile pis su borularında kaçak olup olmadığını kontrol ederiz.

Emek Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarına eskimiş ve yıpranmış malzeme kullanımları, yanlış kaynak gibi usta hataları neden olabilir. Tesisat kaçaklarının önüne geçmek mümkün olmasa da Emek su kaçağı tespiti firmamız ile su tesisatınızdaki kaçak sorunlarınızdan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Emek Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su tesisatlarındaki kaçakları tespit ederken teknolojik kameralar kullanır. Aksi takdirde bu işlemde tam bir tespitten bahsetmek mümkün olmaz. Bunun yanında tesisat kaçak tespiti için özel test pompalarının kullanımı da son derece önemlidir. İnstagram hesabımızı ziyaret ederek su kaçakları tespitinde kullandığımız cihazları detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Emek Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Emek Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Emek Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Emek Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Emek Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Emek su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Emek Korniş Ustası

Read Next

Gaziosmanpaşa Su Kaçak Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA