Dışkapı Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatı insanların sıklıkla kullandığı sistemlerden biridir. Bu nedenle zamanla bu alanlarda kaçak sorunları meydana gelebilir. Dışkapı Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarını kısa sürede çözer. Su kaçakları durumları çoğunlukla alt komşuya damlama şeklinde kendini gösterir. Bunun yanında duvarlarda kabarma ve sararma gibi durumlar da söz konusu olur. Yaşam alanlarınızda su kaçaklarından şüpheleniyorsanız uzman ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Ekiplerimiz son sistem görüntüleme kameraları sayesinde sorunlu bölgeleri kısa sürelerde tespit ederler. Eski zamanlarda su kaçaklarını tespit etmek için kırma işlemleri yapılırdı. Ancak günümüz koşullarında kırmaya gerek kalmadan kaçağın olduğu bölge noktasal olarak tespit edilir. Ustalarımız su kaçak bölgesini bulduktan sonra yalnızca bu alanda çalışmalarını sürdürür.

Dışkapı Kameralı Su Kaçak Tespiti Fiyatları

 Dışkapı Su Kaçak Tespiti
Dışkapı Su Kaçak Tespiti

Evde ya da iş yerinde meydana gelen kaçaklar çeşitli şekillerde kendini gösterir. Bunlar;

  • Öbek halinde su birikmesi
  • Pis koku oluşumu
  • Tavan sararması
  • Küflenme şeklinde kendini gösterebilir.

Su tesisatında kaçak olduğundan şüphelenmeniz durumunda zaman kaybetmeden ekiplerimiz ile iletişime geçmeniz son derece önemlidir. Dışkapı kameralı su kaçak tespiti fiyatları firmamız nezdinde son derece uygundur.

Firma olarak su kaçak tespiti ve tamiri konusunda uygun fiyatlar ile hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdürürüz. Ankara’da yeriniz neresi olursa olsun ekiplerimiz su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit eder. Tesisatlarınızda kaçak kontrolü yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Su Kaçak Tespiti Dışkapı

Ekiplerimiz adresinize geldiğinde ilk olarak şebeke sularını kontrol eder. Sızdırmazlık testleri ve akustik dinleme cihazları ile sorunun tam olarak yerini tespit ederiz. Su kaçak tespiti Dışkapı ekiplerimiz temiz su tesisatlarında herhangi bir sorun ile karşılaşmazsa pis su tesisatlarını kontrol eder. Pimaş içi görüntüleme kameralarımız ile gider içleri, küvet, ana giderler, lavabo gibi alanların kontrolünü gerçekleştiririz.

Firma olarak tesisatlardaki sorunları bulmak adına tüm tesisatların kontrolünü sağlarız. Herhangi bir sorun yaşamanız halinde Dışkapı Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz ile iletişime geçerek sorunlarınızdan kısa sürelerde kurtulabilirsiniz. İnstagram hesabımızı ziyaret ederek su kaçak tespitinde kullandığımız cihazları inceleyebilirsiniz.

Dışkapı Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Dışkapı Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Dışkapı Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Dışkapı Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Dışkapı Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Dışkapı su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Dışkapı Korniş Ustası

Read Next

Güneşevler Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA