Dışkapı Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Korniş takma çoğu zaman insanlara kolay bir işlem gibi görünür. Fakat bu işlem göründüğü kadar kolay değildir ve uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Dışkapı Korniş Ustası ekiplerimiz profesyonel bir şekilde kornişlerin montajını sağlar. Perdelerin düzgün bir şekilde takılması için korniş montajının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi son derece önemlidir.

Korniş montajı için firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda çok kısa sürelerde montaj işlemlerini gerçekleştiririz. Ekiplerimiz korniş takma işlemlerini dübel ve matkap ile gerçekleştirir. Bunun yanında korniş montajında özel yapıştırıcılar da kullanılabilir. Yapıştırma yönteminin temiz olması sebebiyle bu yöntem de sıklıkla kullanılır. Yapıştırma ile korniş montajından sonra perdeler takılmadan bir gün boyunca yapıştırıcının kuruması beklenir.

Dışkapı Tekli Korniş Nasıl Takılır?

Dışkapı Korniş Ustası
Dışkapı Korniş Ustası

Dışkapı tekli korniş nasıl takılır konusu merak edilen bir konudur. Tekli korniş takma işlemleri matkapla ya da yapıştırıcı yardımı ile yapılabilir. Bu işlemin alanında uzman olan kişiler tarafından gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Korniş takma işlemlerinin dübel ve matkapla gerçekleştirilmesi halinde şu işlemlerin sırasıyla gerçekleştirilmesi gerekir;

  • Kornişlerin monte edilmesi için vidaların geçeceği delikler açılmalıdır. Kornişin uzunluğuna bağlı olarak delik sayıları da farklılık gösterir.
  • Korniş üzerinde delik açmak için işaretleme işlemi yapılırken kısa kenar ortalanarak işaretleme işlemleri yapılmalıdır. İşaretleme işlemlerinin yapılmasından sonra matkapla dikkatli bir şekilde delme işlemi yapılır.
  • Delik açma işleminden sonra kornişin tavana montajı sağlanır. Bu işlemde deliğin denk geldiği alanların kalemle çizilerek işlem gerçekleştirilir.

Dışkapı Korniş Ustası Fiyatları

Korniş takma işlemi yapıştırıcı ile de montaj işleminin yapılması mümkündür. Dışkapı korniş ustası fiyatları tercih edilen montaj, yönteme bağlı olarak değişiklik gösterir. Korniş montajları için firmamız ile iletişime geçerek fiyatlandırma konusunda bilgi alabilirsiniz. Profesyonel ustalarımız korniş montajlarını hızlı ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirir.

Korniş montajında en önemli konulardan biri korniş takmadan önce tavanın tozunun alınmasıdır. Aksi durumlarda kornişlerin doğru bir şekilde yapıştırılması mümkün olmaz. Yapıştırma işleminde tavanın kuru olması da önemlidir. Korniş montajının titiz bir şekilde gerçekleştirilmesi kaliteli olmasını sağlar. Dışkapı Korniş Ustası ekiplerimizin vermiş olduğu hizmetler için İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Dışkapı Kanal Açma

Read Next

Dışkapı Su Kaçak Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA