Cevizlidere Su Kaçağı Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Yapılarda su kaçak sorunları olduğunu anlamak için farklı ve çeşitli yöntemler kullanılabilir. Cevizlidere Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz pek çok farklı alanda meydana gelen kaçak sorunlarının giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Su tesisatlarında kaçak olup olmadığını anlamak için nem kontrolü yapılması gereken işlemlerin başında gelir. Duvarda nem izlerinin görülmesi durumunda su kaçağı durumlarından şüphelenilebilir.

Bazen su kaçağı sorunlarında parkede şişlik ya da nem gibi sorunlar görülmez. Bu gibi durumlarda evdeki tüm musluklar kapatılarak su saatinin kontrol edilmesi gerekir. Musluklar kapalı olduğu halde su saatinde değişiklik olmuşsa tesisatta kaçak olduğu anlamına gelir. Alanında uzman olan ustalarımız su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarını tespit etmek için her zaman teknolojik cihazlar kullanır.

Cevizlidere Kameralı Su Kaçak Tespiti

 Cevizlidere Su Kaçağı Tespiti
Cevizlidere Su Kaçağı Tespiti

Su kaçaklarının tespit edilmesinde farklı pek çok cihaz kullanılır. Cevizlidere kameralı su kaçak tespiti sayesinde su tesisatlarındaki kaçak sorunları noktasal olarak bulunur. Firma olarak su tesisatlarındaki kaçaklarını kaliteli ve net bir şekilde buluruz. Termal kameralar ve akustik dinleme cihazları ile su tesisatındaki her türlü kaçak sorununu hızlı bir şekilde tespit ederiz.

Su kaçağı sorunları oldukça ciddi problemlerdir. Tamir işlemlerinde yanlış bir uygulama yapılması tüm tesisatta problemlerin meydana gelmesine sebebiyet verebilir. Bu nedenle kişilerin kaçak sorunları ile ilgili bilgisi yoksa mutlaka uzman kişilerden yardım alması önemli bir konudur.

Su Kaçağı Tespiti Cevizlidere

Su kaçağı tespiti Cevizlidere ekiplerimiz su tesisatlarındaki kaçakları bulmak adına çeşitli ekipmanlar kullanır. Firmamız bünyesinde çalışan tesisatçılarımızın tamamı bu ekipmanları kullanma konusunda profesyoneldir. Kırma, dökme gibi işlemlere gerek kalmadan su tesisatlarındaki kaçak problemlerini hızlı bir şekilde tespit eder ve onarımlarını gerçekleştiririz.  Kaliteli hizmet vermemiz nedeniyle ileride aynı yerden su kaçak sorunları yaşamazsınız.

Cevizlidere Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz temiz su borularında nokta tespiti yaparak yalnızca arızalı bölgelerde kırma işlemini gerçekleştirir. Bu alanda tamir işlerini gerçekleştirmemizin ardından tekrar aynı şekilde kapatılmasını sağlarız. Pis su giderlerinde kameralar kullanarak bu alanlardaki su kaçaklarını kolaylıkla görüntüleriz. İnstagram hesabımızdan su kaçak tespiti çalışmalarımız ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cevizlidere Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Cevizlidere Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Cevizlidere Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Cevizlidere Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Cevizlidere Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Cevizlidere su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Cevizlidere Korniş Ustası

Read Next

Çankaya Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA