Çankaya Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Yeraltından geçen su hatlarında oluşan arızaların noktasal olarak tespit edilmesi su kaçağı tespiti olarak isimlendirilir. Çankaya Su Kaçak Tespiti firmamız çeşitli cihazlar kullanarak kaçakların kısa sürede bulunmasını sağlar. Su tesisatlarındaki sızıntıların bulunmasında teknolojik cihazlar kullandığımız için sorunlara kesin ve kalıcı çözümler buluruz. Yerinde kırmadan su kaçağı tespitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Su kaçağı problemleri insanlar için oldukça can sıkıcıdır. Eski zamanlarda su kaçak tespitleri için kırarak tüm hatların taranması işlemleri gerçekleştirilirdi. Günümüz teknolojisinde kullanılan kameralı cihazlar yardımıyla kırma, dökme olmadan ve ek masraf çıkmadan rahatlıkla onarım işlemleri gerçekleştirilir. Ustalarımız çok kısa sürelerde kaçak sorunlarını tespit ederek onarımlarını gerçekleştirirler. Bu sayede zaman kaybetmeden su tesisatı sistemlerinizi rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Su Kaçağı Nedenleri Nelerdir?

 Çankaya Su Kaçak Tespiti
Çankaya Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarının pek çok sebebi olabilir. Bu nedenle su kaçağı nedenleri nelerdir konusu merak edilir.

  • İnşaat sırasında deforme olmuş ya da ezilmiş tesisat malzemelerinin kullanımı
  • Yapıların mimari özellikleri ve kat fazlalığı sebepleriyle hatlarda basınç değişiklikleri nedeniyle boruların hasar alması ve buna bağlı olarak çatlama, delinme, yarılma gibi durumlarla karşılaşılması
  • Pis su hatlarına conta takılmaması ya da kullanım nedeniyle bu contaların yerinden çıkması
  • Temiz su hatlarında kullanılan PVC boruların dirsek ya da farklı aparatlarının kaynak kısımlarında yamukluk olması ya da kaynakların zayıf yapılması
  • Tesisat yapımında kalitesiz malzeme kullanımları
  • Kalorifer tesisatına basınç uygulanması gibi çeşitli sebepler nedeniyle su tesisatlarında kaçak sorunları meydana gelebilir.

Su Kaçağı Tespiti Çankaya

Teknolojinin gelişip ilerlemesi ile birlikte tesisat problemlerinin çözümü için ileri düzey çalışmalar ile çözümlere ulaşılır. Su kaçağı tespiti Çankaya sorunlarınız için firmamız ile iletişime geçerek sorunlarınızdan oldukça kısa sürelerde kurtulabilirsiniz. Yaşam alanlarında meydana gelen tesisat problemleri için her zaman teknolojik cihazlar kullanmaya özen gösteririz.

Çankaya Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su kaçaklarını bulmak adına nem ölçer cihazlar, boru görüntüleme kameraları, sıcak su boruları için termal kameralar, boyalı su, akustik dinleme cihazı gibi pek çok farklı cihaz kullanır. İnstagram hesabımızdan su kaçak tespitinde kullanmış olduğumuz cihazlarla alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çankaya Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Çankaya Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Çankaya Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Çankaya Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Çankaya Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Çankaya su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Çankaya Korniş Ustası

Read Next

Çayyolu Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA