Beşevler Su Kaçağı Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarındaki kaçak sorunlarının tespit edilmesi için öncelikle personel kalitesi ve tecrübe gerekir. Beşevler Su Kaçağı Tespiti firmamız kurulduğu günden bu yana kaliteli bir şekilde hizmet verir. Su kaçağı tespiti işi uzmanlık ister. Bu nedenle bünyemizde çalışan ustalarımızın tamamı alanında uzmandır. Firma olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden müşterilerimizin memnun kalması son derece önemlidir. Bu açıdan çalışmalarımızı her zaman titizlikle sürdürürüz.

Su tesisatlarında tahmin yürüterek kaçak olan yerlerin tespit edilmesi imkansızdır. Firma olarak su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını tespit etmek için uzun zamandır kameralı sistemler kullanırız. Kameraları borunun içerisine göndererek bu alanda kontrol yapmalarını sağlarız. Kaçak sorununun yeri tam olarak tespit edildikten sonra tüm tesisatı kırmak zorunda kalmadan sadece bu alanlarda çalışmalarımızı sürdürürüz.

Beşevler Kameralı Su Kaçağı Kontrolü

 Beşevler Su Kaçağı Tespiti
Beşevler Su Kaçağı Tespiti

Beşevler kameralı su kaçağı kontrolü konusunda uzman olan ekiplerimiz su kaçaklarından şüphelenilen alanlarda bu cihazları kullanır. Evlerde meydana gelen su kaçak sorunları duvar ya da fayans içlerinde olduğundan gözle görülmesi mümkün değildir. Gözle görülmeyen bu kaçakların tespit edilmesi adına termal kameralar kullanırız.

Su tesisatlarındaki kaçak sorunlarının tespiti işlemelerinde tesisatlarda kırma işlemlerine gerek kalmadan kaçak sorunları çok kısa sürelerde tespit edilir. Sonrasında sadece kaçağın olduğu bölgede kırma işlemini gerçekleştirerek onarımı sağlarız. Onarımdan sonra ustalarımız bu alanları tekrardan kapatır. Uzman ustalarımız her türlü tesisat kaçak sorunlarının hızlı bir şekilde giderilmesini sağlar.

Su Kaçağı Tespiti Beşevler

Su kaçağı tespiti Beşevler firmamız kırmadan su kaçaklarını tespit etmek amacıyla çeşitli cihazlar kullanır. Profesyonel ve akıllı cihazlarımız sayesinde tesisatlardaki kaçak sorunlarını oldukça kısa sürelerde tespit ederiz. Teknolojik cihazlarımız sayesinde hem maddi hem de manevi açıdan kolaylık yaşarsınız. Komple kırma ve zaman kaybı gibi sorunlar yaşanmadan kaçak sorunlarından kısa sürelerde kurtulabilirsiniz.

Beşevler Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz kameralı hizmetleri ile titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürür. Su kaçakları bazen üst kattan su damlaması şeklinde de kendini belli eder. Bu tarz sorunlarınız olması durumunda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İnstagram hesabımızdan su tesisatı kaçakları ile ilgili hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Beşevler Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Beşevler Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Beşevler Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Beşevler Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Beşevler Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Beşevler su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Beşevler Korniş Montaj Ustası

Read Next

Beşevler Tıkanık Açma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA