Aydınlıkevler Tesisatçı

Aydınlıkevler Su Tesisatçısı

Aydınlıkevler tesisatçı / su tesisatçısı olarak su tesisat, tıkalı kanal açma, su kaçak tespiti ve diğer tüm sıhhi tesisat işlerinizin teminatını oluşturmaktayız. Kusursuz, profesyonel ve hızlı bir şekilde tüm tesisat işlerinizde etkin çalışmalar yürütmekteyiz. Uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile Ankara Altındağ ilçesine, Aydınlıkevler ve ilçenin birçok noktasına hizmet vermekteyiz. Özellikle su kaçağı tespitinde, kanal açma ve petek temizleme işlerinde kullandığımız cihazlar ile yüksek performans sergilemekteyiz.

Yılların verdiği tecrübe ile bugün yüzlerce müşteriye su tesisatı, tıkanıklık açma, hizmeti sunmaktayız. Aydınlıkevler su tesisatçısı firması olarak Aydınlıkevler, Dışkapı, Türkiş Blokları, Hasköy, Altınpark semtlerinde tesisat ihtiyaçlarını karşıladık. Basınevleri, Ulus ve Altındağ bölgesinde de güçlü referanslara ulaştık. Müşteri memnuniyeti ile daha da ileriye hep ileriye gitme gayretindeyiz. En ekonomik ve uygun fiyatlarla sıhhi tesisat hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Aydınlıkevler Tesisatçı Kimdir?

Aydınlıkevler tesisatçı / su tesisatçısı olarak Altındağ Aydınlıkevler mahallesini önemsiyoruz. Sıhhi tesisat ihtiyaçlarını net olarak biliyor ve sizi anlıyoruz. Tesisat sorunlarınızın kısa sürede çözüme kavuşması için gerekli cihazları kullanarak sorunsuz bir hizmet sağlıyoruz. Aydınlıkevler tesisatçı 1999 yılından beri sıhhi tesisat işleri yapan tesisat firmasıdır. İşini severek yapan ve sürekli kendini yenileyen bir tesisat firmasıdır. Geniş tesisat ustası kadrosu ile günün her vaktinde size kolayca hizmet sunmaktadır. Aynı hassasiyeti Hasköy tesisatçı olarak da Hasköy bölgesinde devam ettirmekteyiz.

AYDINLIKEVLER TESİSATÇI / SU TESİSATÇISI FİYATLARI

Aydınlıkevler tesisatçı, kanal açma, klozet tamiri fiyatları ve tesisat tamirat fiyatları yapılan işe göre değişmektedir. Kullanılan tesisat malzemeleri de fiyatı etkilemektedir. Tesisat gibi önemli işlerde ucuz malzeme tercihi yapılan işin daha pahalıya mal olmasına sebep olmaktadır. İşe göre fiyatlandırma ve teklif alınması çok daha sağlıklıdır.

Aydınlıkevler Su Tesisatçısı Hakkında En Çok Sorulan 5 Soru

1- Aydınlıkevler dışında nerelerde tesisat hizmeti sunuyorsunuz?

Ankara Altındağ ilçesinin tamamına ve Ankara geneline tesisat hizmetleri sunmaktayız.

2- Evimde su kaçağı var. Ama yeri belli değil, Kırmadan su kaçağı sorunum giderilir mi?

Su kaçağı tespitinde termal kameralarımızı ve akustik dinleme cihazlarımızı kullanmaktayız. Noktasal tespit ile sadece kaçağın olduğu bölgeye lokal bir kırım olmaktadır. Tamamen kırılmadan yapılması tesisat içerisinden gönderilen kimyasallar ile mümkündür ama kalıcı bir çözüm değildir.

3.Tuvalet ve lavabo tıkanmalarında pratik yöntemler fayda sağlamadı. Dökmediğimiz kimyasal kalmadı ama tıkanıklık halen devam etmekte. Bu konuda ne tür bir işlem uyguluyorsunuz?

Tıkanıklık açma makinalarımız veya diğer adıyla robotlarımız ile tüm tıkalı giderlerinizi kırıp dökmeden açmaktayız. Bilmediğiniz kimyasalları kullanmayın. Pimaş borulara zarar verebilir. Tıkanıklığa sebep olan etkenin ne olduğunu bilmek, sorunu çözmek kadar önemlidir. Ona göre tıkanıklık açma metodu uygulanmalıdır.

4. Asma klozet tamircisi bulmakta çok zorlanıyoruz. Normal klozet tamircileri asma klozetten anlamadıklarınız söylüyorlar. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

Klozet ile alakalı tüm arızalarınızda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz. Gömme rezervuardan, plastik tipli klozete kadar her türlü klozet sorunlarınızda garantili işçilik uygulamaktayız.

5- Aydınlıkevlerde ikamet ediyorum ve evim sigortalı. Tesisat tamirat işlerinde izlenmesi gereken yol nasıldır? Sigortalı evlere tesisatçıyı biz mi çağıyoruz?

Tesisat sorunu ne ise resimleri çekilmeli ve sigorta şirketi aranmalı.Tesisat sorununuzun sigorta kapsamında olup olmadığı öğrenilmelidir. Eğer kapsıyorsa, sigorta şirketinin anlaşmalı tesisatçısı var ise, size yönlendirecektir. Şayet yok ise, Aydınlıkevler’de su tesisatçıları veya sıhhi tesisatçılardan teklif alarak bu teklifi sigorta şirketine göndermelisiniz. Teklifiniz onayladığında siz ödemeyi tesisat firmasına, şirkette sizin hesaba yapacaktır.

Aydınlıkevler Su Tesisatçısı

Tesisata dair tüm hizmetleri ve merak ettiğiniz tüm detayları ankaratesisatservisi.com sayfamızdan bulabilirsiniz. Aydınlıkevler Tesisatçı olarak her türlü teknik ve bilgi desteği vermekteyiz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 8 Ortalama: 5]

admin

Read Previous

HASKÖY TESİSATÇI

Read Next

Basınevleri Tesisatçı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA