Altınpark Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatında meydana gelen kaçak sorunlarında alanında uzman kişilerden hizmet almak bu problemlerin kısa sürede giderilmesini sağlar. Altınpark Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde tespit eder. Su kaçakları sorunlarının alt komşulara damlama ve kabartı şeklinde rahatsızlık vermesi durumları da meydana gelir.

Eski dönemlerde su kaçaklarının tespit edilmesi durumlarında kırma işlemleri gerçekleştirilirdi. Ancak günümüzde teknolojik cihazlar ile kırmadan su kaçaklarının tespit edilmesi mümkün olur. Su kaçağı sorunları ile karşılaşmanız halinde ustalarımız sizleri dertlerden garantili bir şekilde kurtarır. Evde meydana gelen su kaçak problemleri çeşitli belirtiler ile kendini gösterir. Küflenme, tavanlarda sararma, su damlacıkları gibi sorunlar oluşabilir.

Altınpark Su Kaçak Tespiti Fiyatları

 Altınpark Su Kaçak Tespiti
Altınpark Su Kaçak Tespiti

Su kaçaklarından şüphelenmeniz halinde firmamızı aramanız ve randevu almanız son derece önemlidir. Altınpark su kaçak tespiti fiyatları gerçekleştirilen işlemlere göre değişiklik gösterir. Yeriniz neresi olursa olsun ekiplerimiz adresinize kısa sürede gelerek teknolojik cihazlar ile su kaçaklarının yerini noktasal olarak tespit eder. Ekiplerimiz öncelikle şebeke sularını kontrol ederek kaçak olup olmadığını kontrol eder. Cihazlarımız yardımıyla sorunlu fayansları noktasal olarak buluruz.

Gider içleri, küvet, lavabo gibi ana giderlerin kontrolünde boru içi görüntüleme kameraları kullanırız. Giderlerde herhangi bir kaçak sorunu yoksa bu durumda sıcak su tesisatında araştırma yaparız. Uzman ustalarımız su kaçaklarının yerini tespit edebilmek adına tüm tesisatların kontrollerini gerçekleştiririz.

Su Kaçağı Tespiti Altınpark

Eskimiş ve yıpranmış malzeme kullanımları, boruların yanlış bir şekilde kaynak yapılması gibi sorunlar su kaçağı problemlerine neden olabilir. Su kaçağı tespiti Altınpark ekiplerimiz yılların vermiş olduğu deneyimler ile kaçak sorunlarını kısa sürede tespit ederek onarımlarını sağlar. Su tesisatlarındaki kaçak tespitlerinde teknolojik cihazlar kullanılması oldukça önemlidir. Aksi takdirde kaçağın tam olarak yerinin tespit edilmesi mümkün olmaz.

Altınpark Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz dinleme sistemi, termal kameralar, nem ölçme cihazı, bar kontrol sistemi ile kaçak sorunlarının noktasal olarak tespit edilmesini sağlar. Firma olarak su kaçağı tespiti konusunda Ankara’da geniş bir ağda çalışmalarımızı sürdürürüz. İnstagram hesabımızdan su kaçak tespiti ile alakalı tüm çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Altınpark Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Altınpark Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Altınpark Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Altınpark Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Altınpark Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Altınpark su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Altınpark Korniş Ustası

Read Next

Güneşevler Kanal Temizleme

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA