Yükseltepe Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Ev, ofis ya da iş yeri gibi alanlarda su kaçağı gibi sorunlar meydana gelebilir. Su kaçaklarının nerede olduğunu tespit edememek son derece sıkıntılı bir durumdur. Su kaçağı olması durumunda kişilerin yapabileceği pek bir şey bulunmaz. Bu nedenle su kaçakları sorunlarında Yükseltepe Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman olan ekiplerimiz tesisatlarda meydana gelen kaçakları tespit etmek adına ileri teknoloji cihazlar kullanır.

Profesyonel ustalarımız su kaçaklarını tespit etmek için zemin, duvar ve fayans gibi alanların termal kameralar yardımıyla görüntülenmesini sağlar. Ekiplerimiz su tesisatlarının geçtiği yerleri incelikle kontrol ettiğinden kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde tespit ederiz. Kaçak sorunlarını tespit etmemiz durumunda bu alanların hızlı bir şekilde onarımı ile ilgili çalışmalarımızı sürdürürüz.

Yükseltepe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

 Yükseltepe Su Kaçak Tespiti
Yükseltepe Su Kaçak Tespiti

Eskiden su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını bulmak için komple kırma işlemi yapılırdı. Günümüzde ise kırmaya gerek kalmadan kaçakların tespit edilmesi oldukça kolaydır. Yükseltepe kırmadan su kaçağı nasıl yapılır konusu pek çok kişi tarafından merak edilir. Ustalarımız çeşitli cihazlar yardımıyla kırmaya gerek kalmadan su tesisatı kaçak sorunlarının kısa sürede tespit edilmesini sağlar.

Cihazla gerçekleştirilen işlemler ve profesyonel ustalarımız sayesinde su kaçağının olduğu alanlar noktasal olarak tespit edilir. Kızılötesi, görüntülü ve akustik cihazlarımız ile su kaçağı sorunlarını kısa sürede tespit eder ve onarım aşamasına geçeriz. Su kaçaklarında kullandığımız çeşitli cihazlar bulunur ve hepsinin kullanıldığı alanlar farklılık gösterir.

Yükseltepe Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağından şüphelenmeniz durumunda Yükseltepe su kaçağı tespiti firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Su kaçaklarını tespit etmek adına öncelikle manometre ile su basıncını kontrol ederiz. Manometre değerinde ufak bir değişim olsa bile akustik dinleme cihazımız sayesinde su kaçaklarının yerini bulmamız mümkün olur.

Su kaçakları oldukça ufak bir alanda sızıntı şeklinde ise ve sesi duyulmuyorsa bu durumda temiz su tesisatının basıncının artırılması işlemleri gerçekleştirilir. Yükseltepe Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su kaçaklarını kesin bir şekilde tespit edebilir. Onarım işlemlerinin ardından su tesisatlarındaki onarımının gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol ederiz. İnstagram hesabımızdan su kaçak tespiti cihazlarımı ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yükseltepe Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Yükseltepe Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Yükseltepe Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Yükseltepe Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Yükseltepe Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Yükseltepe su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Yükseltepe Korniş Ustası

Read Next

Aydınlıkevler Boya Badana Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA