Uyanış Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Tadilat işlemlerinde ya da kişiler yeni bir eve taşındıkları zaman ilk önce korniş montaj işlemlerinin gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Uyanış Korniş Ustası ekiplerimiz korniş montajlarının kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Kornişler; fon, perde ve tüllerin bir arada düzenli bir şekilde durmasını sağlar. Bunun yanında perdelerin güvenli bir şekilde sabitlenmesi bakımından son derece önemlidir. Firmamız korniş montajlarında her zaman kaliteli ürünler kullanmaya özen gösterir.

Korniş montajı işlemlerinde istenmesi halinde yapıştırma işlemleri ile de montaj sağlanabilir. Bunun yanında dübel ve matkap kullanılarak da montaj işlemleri yapılabilir. Dübel ile gerçekleştirilen montajlarda öncelikle vidaların geçeceği deliklerin doğru bir şekilde açılması işlemi uygulanır. Deliklerin arasındaki mesafelerin belirlenmesi ve bu şekilde ağırlık merkezlerinin kontrol edilmesi kornişin sağlam olması açısından önemlidir.

Uyanış Perde Korniş Montajı Nasıl Yapılır?

 Uyanış Korniş Ustası
Uyanış Korniş Ustası

Ev dekorasyonlarında perdeler son derece önemli bir yere sahiptir. Güzel bir dekorasyon için doğru perde ve korniş seçimi gerekir. Uyanış perde korniş montajı nasıl yapılır konusu insanların araştırdığı bir konudur. Ancak korniş montaj işlemlerinin deneyimli ve daha önce bu işlemleri sayısız kez yapmış kişilerin gerçekleştirmesi önemlidir.

Korniş montajlarında yapıştırıcı kullanılacaksa satın alınacak yapıştırıcıların kaliteli olması önemli bir konudur. Kornişlerin montajında duvar ve tavan arasında eşit aralıklar bırakmaya özen gösterilmelidir. Ölçü alırken de verilecek aralıklara dikkat etmek gerekir. Korniş montajına başlamadan önce buranın kuru bez ile silinmesi ve yapıştırıcının uygulanması gerekir.

Uyanış Korniş Montaj Ustası

Uyanış korniş montaj ustası ekiplerimiz kaliteli bir şekilde hizmet vermek adına çalışmalarını sürdürür. Günümüzde plastik, demir, polimer, ahşap gibi farklı malzemelerden üretilmiş kornişlerin kullanımı mümkündür. Kornişlerle alakalı olarak kırılma ya da düşme gibi sıkıntılar yaşamanız halinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Ekiplerimiz kornişler ile ilgili yaşadığınız tüm sıkıntılarda siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunar.

Korniş montajı ile ilgili firmamız ile iletişime geçerek ölçüleri belirtebilirsiniz. Ölçü alma konusunda deneyiminiz yoksa ekiplerimiz adresinize gelerek bu işlemleri sizler için yapabilir. Uyanış Korniş Ustası ekiplerimiz en kaliteli şekilde korniş montaj işlemlerini gerçekleştirir. İnstagram hesabımızdan korniş montajı ile ilgili daha önce vermiş olduğumuz hizmetleri görebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Uyanış Kanal Açma

Read Next

Uyanış Su Kaçağı Tespiti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA