Ufuktepe Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatının olduğu yerlerde su kaçağı sorunları meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda kaçağın yerinin tespit edilerek hızlı bir şekilde onarımının yapılması son derece önemlidir. Ufuktepe Su Kaçak Tespiti firmamız su kaçaklarının tespitinde teknolojik cihazlar kullanır. Su kaçağı türleri birbirinden farklılık gösterebilir. Bunun yanında su kaçağı belirtileri de değişiklik gösterebilir. Temiz su tesisatlarında kaçak sorunlarının meydana gelmesi halinde suyun şiddetine bağlı olarak bu sorunları tespit etmek mümkün olur.

Pimaş hatlarında da su kaçak sorunları ile karşılaşılabilir. Bu hatlardaki kaçaklar suyun renginden ya da kokusundan anlaşılabilir. Dairenin su vanası kapatıldıktan sonra bile su sayacı dönmeye devam ediyorsa bu durum dairenin su tesisatında kaçak olduğu anlamına gelir.

Ufuktepe Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır?

Ufuktepe Su Kaçak Tespiti
Ufuktepe Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında kaçak olduğunu tahmin ediyorsanız bu kaçakların tespit edilmesi için teknolojik cihazlar kullanılmalıdır. Ufuktepe su kaçağı tamiri nasıl yapılır konusu insanlar tarafından merak edilir. Firmamız kullanmış olduğu teknolojik cihazlar yardımıyla su kaçaklarını kısa sürede tespit eder.

Ekiplerimiz ilk önce manometre yardımıyla su basıncını ölçer. Manometre değerinde düşüş meydana gelmesi halinde akustik dinleme cihazı ile su kaçağını dinleriz. Eğer kaçak küçük bir çatlaktan meydana geliyorsa ve ses duyulmuyorsa ı zaman tesisat basıncını yükselterek yeniden akustik dinleme cihazı ile su kaçağını dinleriz. Su kaçağının yeri tespit edildikten sonra bu alan açılarak onarım işleri yapılır ve sonrasında tekrardan kapatılır. Ekiplerimiz sorunun tamamen çözüldüğünden emin olmak için onarımdan sonra yeniden kontrol ederler.

Su Kaçağı Tespiti Ufuktepe

Pimaş borularında da sıklıkla su kaçağı sorunları meydana gelir. Su kaçağı tespiti Ufuktepe ekiplerimiz pimaş borularındaki kaçakları tespit etmek için kameralı görüntüleme cihazları kullanır. Ekiplerimiz boru içlerini dikkatli bir şekilde inceleyerek kaçağın nerede meydana geldiğini tespit eder.

Tecrübeli personellerimiz sayesinde her türlü su kaçağı sorununun çok kısa sürelerde tespit edilmesini sağlarız. Görüntüleme cihazlarının aktardığı görüntülerden borudaki meyil sorunu, çatlak problemleri, kırıklar ve conta sıyırması durumları tespit edilir. Ufuktepe Su Kaçak Tespiti firmamızın çalışmaları için İnstagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ufuktepe Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Ufuktepe Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Ufuktepe Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Ufuktepe Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Ufuktepe Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Ufuktepe su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Güneşevler Su Kaçağı Tespiti

Read Next

Uyanış Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA