Ufuktepe Korniş Montaj Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Ufuktepe Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz ev ve iş yerlerinde ücretsiz olarak gelerek ölçüm yapar. Ölçülere uygun olarak korniş ve diğer malzemeleri satın alırız. Ustalarımız çalışmaları esnasında ortamın kirlenmemesi adına titizlikle çalışmalarını sürdürür. Profesyonel ustalarımız titiz çalışmalarının yanında güler yüzlü olmaları ile de dikkat çekerler. Müşterilerimiz korniş montajında her zaman en iyi hizmetleri sağlarız.

Korniş ölçülerini alarak firmamıza iletmeniz durumunda ekiplerimiz korniş montajlarını en iyi şekilde gerçekleştirir. Ölçüm alma işleminden sonra kaliteli malzemeler arasından tercih yaparak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunarız. Titiz, hızlı ve kaliteli çalışmalarımız ile gerçekleştirdiğimiz korniş montajlarından memnun kalırsınız. Bunun yanında korniş montajı ile alakalı vermiş olduğumuz hizmetlerimizin tamamı garanti kapsamındadır.

Ufuktepe Korniş Kesme İşlemleri

 Ufuktepe Korniş Montaj Ustası
Ufuktepe Korniş Montaj Ustası

Kornişler kullanılacakları yere bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Ufuktepe korniş kesme işlemleri seçilen kornişe bağlıdır. Kornişlerin montajında;

  • Perdelerin takılacağı noktaların korniş üzerinde işaretlenmesi işlemi gerçekleştirilir.
  • Tavanda sağ ve sol kısımda eşit aralıklarda boşluk bırakılır ve korniş üzerindeki işaretlemelerden sonra fazlalık olan alanlardan kesme işlemi gerçekleştirilir.
  • Korniş üzerinde vidalama adımları tamamlanır.
  • Korniş tavana montajının yapılmasından sonra tavan aparatları ve korniş aparatları birbirine geçirilir. 

Korniş montajında uygun matkap ve dübel kullanımına dikkat edilmelidir. Ustalarımız korniş montajına başlamadan önce işlem için uygun malzemeleri titizlikle seçerler. Bu sayede vermiş olduğumuz korniş montajı hizmetini kaliteli bir şekilde tamamlamış oluruz.

Ufuktepe Korniş Ustası ile Korniş Montajı

Ustalarımız korniş montajı yanında kornişlerin tamir işlemlerinde de siz değerli müşterilerimize hizmet verir. Korniş montajı ve korniş tamiri hizmetlerimizin tamamı uygun fiyatlıdır. Bu sayede bütçenizi sarsmadan evlerinizde kaliteli korniş kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için çalışmalarımızı her zaman titiz bir şekilde yürütürüz.

Ufuktepe Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz her zaman kaliteli ve titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürür. Kaliteli korniş montaj hizmetlerimiz de son derece uygun fiyatlıdır. Perde seçiminin yapılmasının ardından korniş montajlarının yapılması gerekir. Çünkü perdeye uygun korniş seçimi oldukça önemlidir. İnstagram hesabımızdan korniş montajı ve daha pek çok hizmetimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Ufuktepe Kanal Temizleme

Read Next

Altınpark Boya Badana Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA