Keçiören Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarındaki kaçak sorunları insanların sürekli olarak karşılaştığı problemlerdir. Keçiören Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz yaşanan su kaçaklarının kısa sürede tespit edilmesini sağlar. Ekiplerimiz kamera kullanarak ya da farklı özel cihazlarla su kaçaklarının tespit edilmesine yardımcı olur. Bu yöntemler sayesinde kişiler hem maddi anlamda hem de fiziksel olarak çok fazla zorluk çekmezler.

Su kaçaklarının tespit edilmesi için kullanılan çeşitli yöntemler vardır. Bu yöntemler;

  • Termal kamera
  • Piöaş boru kamerası
  • Nem ölçme aleti,
  • Frekans dinleme cihazı
  • Tesisat ölçme pompası şeklindedir.

Su kaçaklarının doğru bir şekilde tespit edilmesi sorunların giderilmesi bakımından son derece önemlidir. Bu nedenle ekiplerimiz çeşitli yöntemler ile su kaçaklarının tespit edilmesi adına çalışmalarını sürdürür.

Keçiören Kaçak Su Tespiti Nasıl Yapılır?

 Keçiören Su Kaçak Tespiti
Keçiören Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı sorunları yaşayan kişiler Keçiören kaçak su tespiti nasıl yapılır konusunu merak ederler. Frekans dinleme cihazları çoğunlukla temiz su borularında meydana gelen kaçak sorunlarının tespit edilmesi amacı için kullanılır. Bu cihazlar akustik frekans algılama yöntemi ile çalışır. Tavanda veya duvarda ıslaklık oluşması temiz su tesisatlarında kaçak olduğu anlamına gelir. Bu kaçakların tespit edilememesi zaman içerisinde dairelerin büyük oranda zarar görmesine neden olur. Ekiplerimiz su tesisatlarındaki kaçak sorunlarının çok kısa sürelerde tespit edilmesini sağlar.

Pimaş boru görüntüleme yöntemleri pis boruların içerisindeki kaçak sorunlarının tespit edilmesinde kullanılan yöntemlerdir. Bu yöntemlerde çoğunlukla endoskopik kameralar kullanılır. Kameralar ile gerçekleştirilen işlemler ile boru içerisindeki kırık, çatlak, conta sıyrılması gibi sorunların tespit edilmesini sağlarız.

Su Kaçağı Tespiti Keçiören

Su kaçağı tespiti Keçiören ekiplerimiz termal kameralar yardımıyla da su kaçaklarını tespit ederler. Bu yöntemler sayesinde boruların çıkarılmasına gerek kalmadan kaçak sorunlarının tespit edilmesi mümkün olur. Isı algılayıcı kameralar çok kısa sürelerde kaçakların yerlerinin tespit edilmesini sağlar. Bu kameralar özellikle sıcak su tesisatlarındaki kaçak sorunlarının tespit edilmesinde kullanılır.

Temiz su borularında meydana gelen kaçak sorunlarında tesisat ölçme pompası da kullanılır. Keçiören Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz su tesisatlarındaki problemlerin çok kısa sürelerde tespit edilerek sorunların giderilmesini sağlar. İnstagram hesabımızdan su kaçağı ile alakalı vermiş olduğumuz hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Keçiören Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Keçiören Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Keçiören Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Keçiören Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Keçiören Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Keçiören su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Keçiören Korniş Montaj Ustası

Read Next

Yuvaköy Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA