Kavaklıdere Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatları insanların yaşam alanlarında son derece önemlidir. Çok fazla kullanım ya da teknik hatalar dolayısıyla bu yapılarda kaçak sorunları meydana gelebilir. Kavaklıdere Su Kaçak Tespiti firmamız su tesisatlarında oluşan her türlü kaçak sorununun hızlı bir şekilde çözülmesine yardımcı olur. Su tesisatlarında kaçak olan bölgelerin tespit edilmesinin ardından burada tamir işlemlerinin yapılması oldukça önemli bir konudur.

Su tesisatlarındaki kaçak sorunları gözle görülemeyecek şekilde duvar içinde ilerler. Bu gibi durumlar termal kameralar yardımıyla kaçak sorunlarının hızlı bir şekilde tespitini sağlarız. Termal kameralar yardımıyla su sızıntısı olan alanlar çok kısa sürelerde tespit edilebilir. Kameralı su kaçağı çözme ekiplerimiz bu sorunlara kesin ve net çözümler sunduğu için herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Kavaklıdere Kameralı Su Kaçağı Tespiti

 Kavaklıdere Su Kaçak Tespiti
Kavaklıdere Su Kaçak Tespiti

Kavaklıdere kameralı su kaçağı tespiti hizmetlerimiz sayesinde su kaçağı tespit işlemlerinde evlerin duvarları ya da fayanslar zarar görmeden sorunların çok kısa sürelerde tespit edilmesi sağlanır. Ustalarımız su kaçağı sorunlarının hızlı ve pratik bir şekilde bulunmasına yardımcı olur.

Su tesisatlarında meydana gelen kaçak problemleri duvarlarda kabarma, musluklar kapalıyken su saatinin dönmesi, fayans ve derz boşluklarında sararma sorunları, kombi su bar göstergesinin sürekli düşmesi gibi farklı şekillerde kendini belli eder. Alt komşunun tuvalet ve banyosunun duvarında ya da tavanında nemlenme, rutubet, damlacık gibi sorunlar varsa bu da su kaçak sorunu olduğu anlamına gelir.

Su Kaçağı Tespiti Kavaklıdere

Su kaçağı tespiti Kavaklıdere ekiplerimiz kırmadan hızlı bir şekilde su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını tespit eder. Uzman ve kurumsal firmamızın kullanmış olduğu akıllı cihazlar yardımıyla su kaçaklarının yerinin tespit edilmesi son derece kolaydır. Ekiplerimiz tamir işlemlerinde noktasal olarak kaçak bulunan yeri kırarak işlemleri gerçekleştirir.

Su kaçağı tespiti için gerekli cihazların kullanılması işlemlerin çok daha kısa sürelerde gerçekleşmesine yardımcı olur. Mevcut kaçakların bir ekran yardımıyla incelenmesi gözle görülebilmesi bakımından son derece önemlidir. Su kaçaklarının tespit edilmesinde kullanılan cihazlar kullanım yerlerine göre değişiklik gösterir. Kavaklıdere Su Kaçak Tespiti firmamızın vermiş olduğu hizmetleri detaylı incelemek için İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.  

Kavaklıdere Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Kavaklıdere Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Kavaklıdere Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Kavaklıdere Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Kavaklıdere Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Kavaklıdere su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Kavaklıdere Korniş Ustası

Read Next

Kırıkkonaklar Korniş Montaj Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA