Karakusunlar Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı sorunları günlük yaşamda insanların başına gelecek problemlerdir. Günümüz teknolojisinde kırıp dökmeye gerek kalmadan kısa sürede su tesisatlarındaki kaçak problemleri tespit edilebilir. Karakusunlar Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz teknolojik cihazları yardımıyla su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını oldukça kısa sürelerde tespit ederler. Ekiplerimiz son sistem görüntüleme kameraları ile su tesisatındaki kaçakları kolay bir şekilde bulur.

Evde meydana gelen su kaçak sorunları farklı şekillerde kendini belli edebilir. Küflenme, sararma, su damlacıkları, pis kokular su tesisatında kaçak sorunları olduğunun belirtisidir. Su tesisatında kaçak olduğundan şüpheleniyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Evlerde su kaçakları duvar içlerinde olduğundan gözle görülmez. Bu kaçak sorunlarını bulmak için termal kameralar kullanılır. Bu sayede kırma işlemlerine gerek kalmadan kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde tespit etmek mümkün olur.

Karakusunlar Su Kaçak Tespiti Fiyatları

 Karakusunlar Su Kaçak Tespiti
Karakusunlar Su Kaçak Tespiti

Ev ve iş yerlerinde meydana gelen su kaçak sorunlarının tespit edilmesi adına firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Karakusunlar su kaçak tespiti fiyatları oldukça uygun olduğundan bütçenizi sarsmadan bu sorunlardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Firmamız kırmaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde su tesisatındaki kaçak sorunlarını tespit eder.

Su tesisatında bulunan kaçak problemleri tespit edildikten sonra yalnızca birkaç kalebodur kırılarak çok küçük bir alanda onarım işlemleri gerçekleştirilir. Ev ya da iş yerlerinde su kaçaklarından şüpheleniyorsanız vanayı kapatarak ekiplerimiz ile hızlı bir şekilde iletişime geçmeniz gerekir.

Karakusunlar Su Kaçağı Tespiti

Karakusunlar su kaçağı tespiti ekiplerimiz temiz su borularında su kaçaklarını bulmak için frekans dinleme cihazları kullanır. Duvar ya da tavanlarda ıslaklık sorunlarına neden olan temiz su tesisatı kaçakları yapıların da zarar görmesine neden olur. Dinleme cihazları sayesinde kaçağın tam olarak yerinin tespit edilmesi mümkündür. Böylece yalnızca arızanın meydana geldiği yerde kırma işlemi gerçekleştirilir.

Pis su borularının görüntülenmesi için boru görüntüleme kameraları kullanırız. Karakusunlar Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz her türlü arıza durumunun hızlı ve güvenilir bir şekilde bulunmasını sağlar. Endoskopik kameralarımız ile kırık, çatlak, conta sıyırması nedeniyle meydana gelen sızıntıları hızlı bir şekilde tespit ederiz. İnstagram hesabımızdan su kaçak tespiti ile alakalı vermiş olduğumuz hizmetlerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Karakusunlar Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Karakusunlar Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Karakusunlar Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Karakusunlar Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Karakusunlar Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Aktepe su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Karakusunlar Korniş Ustası

Read Next

Kanal Açma Küçükesat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA