Kanal Açma Yakacık

Kurtuluş Kanal Temizleme

Kurtuluş Kanal Temizleme

Su tesisatları sürekli kullanılan yapılar olduğundan tıkanıklık sorunları ile de sıklıkla karşılaşılabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel ekiplerden hizmet almak son derece önemlidir. Kanal Açma Yakacık ekiplerimiz su tesisatlarındaki her türlü tıkanıklık sorununun hızlı bir şekilde giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Ustalarımız kanal içerisindeki tıkanıklık sorunlarını giderdikten sonra tekrar aynı problemlerin yaşanmaması adına gerekli kontrolleri gerçekleştirir.

Konutların giderlerinde tıkanıklık sorunları sürekli karşılaşılan bir problemdir. Kanallarda meydana gelen tıkanıklık sorunlarında kanal açma robotları ile bu sorunların giderilmesi mümkündür. Ekiplerimiz evlerde ya da binanın herhangi bir yerinde kırmaya gerek kalmadan tıkanıklık sorunlarının giderilmesini sağlar. Tıkanıklık sorunları ile sürekli karşılaşılması durumunda kanal içlerinin kameralı makineler yardımıyla kontrol edilmesi önemlidir.

Tıkanan Lavabo Borusu Nasıl Açılır?

 Kanal Açma Yakacık
Kanal Açma Yakacık

Lavabolarda tıkanıklık sorunları ile çok sık karşılaşılır. Bu nedenle tıkanan lavabo borusu nasıl açılır konusu insanlar tarafından merak edilir. Lavabo borularının tıkanmasının farklı pek çok nedeni vardır. Mutfak lavabolarına yemek artıklarının kaçması, atık yağların borularda birikmesi gibi nedenler zamanla tıkanıklık sorunlarının yaşanmasına neden olacaktır.

Lavabolarda tıkanıklık problemlerinin giderilmesi için öncelikle tıkanıklığın tam olarak yerinin tespit edilmesi gerekir. Ekiplerimiz kırmaya gerek kalmadan kameralar yardımıyla tıkanıklığın yerini tam olarak tespit eder. Tıkanıklık açma ekiplerimiz alanında profesyoneldir ve çalışmalarını titiz bir şekilde sürdürür. Bu sayede yaşadığınız sorunlardan hızlı bir şekilde kurtulmanız mümkün olur.

Yakacık Tıkanıklık Açma

Binanın bağımsız bölümlerinde yer alan tuvalet, banyo, mutfak gibi alanlarda atık sular bina ana giderinde tıkanıklık problemlerinin yaşanmasına neden olabilir. Yakacık Tıkanıklık Açma ekiplerimiz tıkanıklık sorunlarının giderilmesi adına detaylı çalışmalar yürütür. Giderlerde tıkanıklık sorunları ile karşılaşmamak için mutfak bölümlerinde tencere ve tabaklardaki yemek artıklarının çöpe atılması gerekir. Meyve ve sebze yıkarken küçük parçaların lavaboya atılmaması gerekir.

Tuvaletlerde yapılan hatalar nedeniyle de kanallarda tıkanma sorunları yaşanır. Kanal Açma Yakacık ekiplerimiz kanal tıkanıklık sorunlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Tıkanıklık sorunları ile karşılaşmamak için bu alanlara suda erimeyen yabancı cisimlerin atılmaması son derece önemlidir. İnstagram hesabımızdan kanal açma işlemlerimiz ile alakalı olarak detaylı bilgiler alabilirsiniz.

YAKACIK BÖLGE 2022BinaDaireİş Yeri
Yakacık tuvalet açma 350,00 TL400,00 TL
Yakacık lavabo açma250,00 TL300,00 TL
Yakacık klozet tıkanıklığı açma350,00 TL400,00 TL
Yakacık kanalizasyon açma ( binalarda)600,00 TL
Yakacık kanal tamiriDeğişkenDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Yakacık Su Kaçak Tespiti

Read Next

Yakacık Korniş Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA