Gimat Korniş Montaj Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Kurtuluş Korniş Ustası

Korniş takma işlemleri ilk başlarda insanlara kolay gelebilir. Fakat bu işlemler tavanda yapıldığından profesyonellik gerektiren işlemlerdir. Farklı perde ve korniş seçenekleri olduğundan kullanılan perdelere uygun korniş seçimi yapmaya özen göstermek gerekir. Gimat Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz kornişlerinizin kaliteli bir şekilde takılmasını sağlar. Bu sayede uzun yıllar kornişlerinizi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kornişler özellikle evlerde sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Plastik korniş ürünler uygun fiyatlı olmaları nedeniyle sıklıkla kullanılır. Ancak plastik kornişler belli bir süre sonra kullanıma bağlı olarak sararma yapabilir. Bunun yanında sık söküm takım işlemleri nedeniyle kırılma durumları söz konusu olabilir. Bu nedenle alüminyum kornişler daha sağlıklı olduğundan dolayı daha fazla tercih edilir.

Gimat 3’lü Korniş Modelleri

 Gimat Korniş Montaj Ustası
Gimat Korniş Montaj Ustası

Gimat 3’lü korniş modelleri en sık tercih edilen kornişlerdir. Perdelere uygun korniş seçimine dikkat edilmesi önemli bir konudur. Hangi kornişi taktıracağınıza karar veremiyorsanız ustalarımıza danışarak en doğru kornişleri taktırabilirsiniz. Korniş takma işlemlerinde ustaların yeterli bilgi ve el becerisine sahip olması önemli bir konudur. Eğer kornişlerin sağlam bir şekilde takılması sağlanmazsa perde yükünü taşımayacağı için kısa sürede kırılma ya da düşme problemleri yaşanabilir. Firmamız perde kornişlerinin kaliteli bir şekilde takılması adına çalışmalarını sürdürür.

Deneyimli personelimiz aramanız durumunda kısa sürede adresinize gelerek korniş montaj işlemlerini gerçekleştirir. Tavan özelliklerine ve kullanılacak perdelere göre;

  • Alüminyum korniş
  • Plastik korniş
  • Rustik korniş
  • Stor Perde

Montaj işlemlerini gerçekleştiririz.

Gimat Korniş Ustası

Korniş montajı perdelerin montajı için en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Tercih edilen perdelere göre farklı kanallara sahip olan kornişler tercih edilebilir. Gimat Korniş Ustası ekiplerimiz her türlü perde için korniş montaj işlemini kaliteli bir şekilde gerçekleştirir. Bu sayede herhangi bir sıkıntı yaşamadan perdelerinizi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tüm perde çeşitleri için evlerde dekorasyona uygun şekilde korniş montajlarını sağlarız. Korniş işlemlerinin tecrübeli kişiler tarafından yapılmasına özen göstermelisiniz. Gimat Korniş Montaj Ustası ekiplerimiz kornişlerin montaj işlemlerini kısa sürede gerçekleştirir. Bunun yanında ustalarımız titiz bir şekilde çalıştıklarından vermiş olduğumuz hizmetler son derece kalitelidir. İnstagram hesabımızdan korniş montajı ile alakalı verdiğimiz hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Gimat Kanal Açma

Read Next

Kanal Açma Karşıyaka

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA