ETİMESGUT SU KAÇAK TESPİTİ

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatları insanların yaşadığı alanlarda büyük bir öneme sahiptir. Su tesisatlarının kurulumunun doğru bir şekilde yapılmaması ya da yanlış kullanım nedeniyle su kaçağı ve su sızıntısı sorunları yaşanabilir. Su kaçağı durumları su tesisatları için oldukça hassas konulardır. Bu nedenle güvenilir firmalardan hizmet alınması önemli bir konudur. Etimesgut su kaçak tespiti için firmamıza güvenebilirsiniz. Firmamız su kaçak tespitlerinin kırmadan yapılmasını sağlar.

Su kaçağı durumlarından şüphelenmeniz durumunda firmamız ile iletişime geçmeniz halinde su tesisatında yaşanan kaçak tespitleri kırmadan gerçekleştirilir. Su kaçağı tespiti Ankara Etimesgut firmamız su kaçağı tespitinin gerçekleştirilmesinde son derece profesyonel davranır. Su tesisatları ile ilgili yaşadığınız her türlü sorunda ekiplerimiz teknolojik cihazları ile yanınızda olur.

Etimesgut Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Etimesgut Su Kaçak Tespiti
Etimesgut Korniş Ustası

Su sızıntısı durumu binalarda en sık karşılaşılan problemlerden biridir. Borularda meydana gelen yüksek basınçlar sebebi ile borularda su kaçağı durumları görülür. Eski binalarda su kaçağı ile ilgili problemler daha sık görülür. Yeni binalarda bu sorunların görülmesi ise genelde tesisatın yanlış şekilde döşenmesinden kaynaklanır. Su kaçağı tespiti Etimesgut olarak teknolojik cihazlarımız yardımıyla su kaçaklarını kırmadan tespit ederiz.

Eskiden su kaçaklarının tespit edilmesi için fayansların kırılması gerekirdi. Bu da evlere ciddi hasarlar verilmesi anlamına gelirdi. Teknolojinin gelişmesi ile artık kırmadan su kaçağı tespiti rahat bir şekilde yapılabilir. Etimesgut su kaçağı tespiti için firmamızdan hizmet alarak su kaçağı sorunlarından kırmadan kurtulabilirsiniz.

Su Kaçağı Bulma İşlemi Nasıl Yapılır?

Binada su sızıntısı meydana gelmesi durumu çoğunlukla duvardaki nemden ya da küflenmeden anlaşılabilecek bir durumdur. Bu gibi bir durumda kişilerin uzman kişilerden yardım alması gerekir. Uzman ekiplerimiz teknolojik kameralar yardımıyla su sızıntısı olan yerleri rahatlıkla tespit edebilirler.

Su kaçağı durumlarında termal kameraların yeterli olmadığı alanlarda ise ekiplerimiz su kaçaklarını akustik cihazlar ile tespit eder. Ekiplerimiz su sızıntılarının onarım işleminin yapılmasının ardından son bir kez sızıntı kontrolü yapar. Bu sayede su kaçağı problemlerinden sorunsuz bir şekilde kurtulabilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimiz her zaman sizlere en kaliteli hizmeti verir. Etimesgut su kaçak tespiti ile ilgili tüm sorularınız için İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Etimesgut Su Kaçak Tespiti Fiyatları ( 2022 )

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Etimesgut Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Etimesgut Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Etimesgut Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Etimesgut Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Etimesgut su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken

Aşağıda belirtilen nedenlerden veya işin zorluğundan dolayı fiyatlarda farklılık olabilir. Net fiyatlar için irtibat kurarak servis elemanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

  • Su tesisat borularınızda birden fazla kaçak varsa
  • Su kaçakları veya sızıntıları mutfak veya banyo dolabı altında arkasında gibi zor noktalarda ise
  • Atık su giderlerinde kaçak var ise ( Pimaş, pvc boru çatlak kırık vs.)
  • Su kaçağı temiz su hattında, fakat merkez konumda ve birden fazla işlem gerekirse
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 5 Ortalama: 4.2]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Eryaman Su Tesisatçısı

Read Next

Etimesgut Kanal Açma ile Tıkanıklıklarda 7/24 Hizmet

One Comment

  • Uzun zamandır.komşularım ile şu kaçağı yüzünden mahcup durumdaydım. Yeni yaptırdığımız fayansların kırılmasına içimiz elvermiyordu. Su kaçak tespitini noktasal olarak yapan Özdemir Tesisat, bizi büyük bir yükten kurtardı. Etimesgut bölgesinde su kaçağı tespiti yapan firma arıyorsanız tavsiye ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA