DİKMEN TESİSATÇI

Su Tesisatçısı

Tesisatçı

Dikmen tesisatçı, Çankaya ilçesinin en güzel semtlerinden biri olan Dikmen’de sıhhi tesisat tamirat işleri yapan tesisat firmasıdır. Dikmen eski yapıların bol olduğu, yeni yapılarında gittikçe arttığı en güzide bir semtlerden biridir. Merkeze yakınlığı ile bilinen semtte tesisatçı bulmak oldukça kolaydır. Dikmen su tesisatçısı olarak, tesisat ile alakalı tüm sorunlarınızda yanınızdayız.

Bilindiği üzere sıhhi tesisat arızaları, kanal tıkanıklıkları, su kaçak sorunları, klozet arızaları gibi bir çok tesisat sorunları yaşam alanlarının kaçınılmazları arasında yer almaktadır. Dikmen civarında güçlü bir tesisat firması veya tesisatçı arıyorsanız sizler için profesyonel hizmet sunan firmamızla tanışma zamanınız gelmiş demektir. Çünkü yılların verdiği tecrübe, güvenilir tesisat ustası kadrosu, sayısız referans bizi Dikmen’de tercih edilen tesisatçı konumuna getirmiştir.

Dikmen Tesisatçı veya su tesisatçısı arıyorsanız telefonlarımız sürekli açık

24 saat hizmet sunan firmamızda aklınıza gelen her türlü su tesisat ve tamirat işlerini kısa sürede gidermekteyiz. Bilirsiniz ki, tesisat işleri beklemeye gelmez. Üstelik son sistem cihazlarımız ile sorunlarınızı kısa sürede çözmekteyiz. Bu çerçevede firmamızdan;

  • Su tesisat tamirat
  • Su kaçağı tespiti
  • Gider tıkanıklıkları açma
  • Kalorifer tesisatı
  • Her türlü klozet arızalarının bakımı, tamiri ve montajı
  • Musluk, çeşme, vana, batarya gibi montaj üstü ekipmanların montajı
  • Şofben, kombi, termosifon, duşakabin, çamaşır makinası, bulaşık makinası kurulumu
  • Komple ev su tesisatı ve kalorifer tesisatı yenileme
  • Atık su, yağmur iniş boruları, bina kollektör gibi ortak kullanım alanlarının tesisatları
  • Yangın tesisatı, havalandırma, kanalizasyon, alt yapı tesisatları

Tarzında tüm talepleriniz için firmamızdan destek alabilirsiniz. Ayrıyeten Dikmen Tesisatçı talepleriniz için diğer tüm sıhhi tesisat hizmetlerimiz için web sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Profesyonel Dikmen su tesisatçısı olarak hizmetinizdeyiz

Profesyonel tesisat firmamız ayrıcalıklı hizmetler sunar. Teknik ve teknolojik ekipmanlara sahip geniş usta kadrosuna sahiptir. Garantili işçilik ile işleriniz sorunsuz teslim edilmektedir.

DİKMEN TESİSATÇI FİYATLARI

Ankara Çankaya ilçesinde tesisat fiyatları farklılık gösterir. Dikmen, Öveçler, Sokullu ve diğer yakın semtlerde de böyledir. Bunun en büyük nedeni yapılan işin niteliğidir. Kullanılan su tesisat malzemeleri ve yapılan işler fiyat farklılığına sebep olmaktadır. Dikmen tesisatçı fiyatları almanın en sağlıklı yöntemi, kullanılacak malzemelerin marka değeri ile tarafınızdan belirlenip, ona göre fiyat almaktır. www.ankaratesisatservisi.com internet sitesini de inceleyebilir, tekliflerini değerlendirebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 14 Ortalama: 5]

admin

Read Previous

KLOZET TAMİRCİSİ

Read Next

KEÇİÖREN TESİSATÇI İLE TESİSAT HİZMETLERİ

ŞİMDİ ARA