Beytepe Su Kaçağı Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunları faturaların da çok daha yüksek gelmesine neden olur. Evlerin duvarlarında küflenme, kararma ya da çatlak gibi durumlar su kaçağı sorunları nedeniyle meydana gelir. Bu gibi durumlarla karşılaşmanız durumunda Beytepe Su Kaçağı Tespiti ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz. Ekiplerimiz su kaçağı sorunlarının önüne geçebilmeniz adına titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürür.

Su kaçağı sorunları yalnızca bulunduğu evi etkilemez. Bunun yanında komşularınızın ve bina duvarlarının etkilenmesine de neden olur. Bu sebeple evinizde su kaçaklarından şüpheleniyorsanız bu sorunlardan hızlı bir şekilde kurtulmak adına ekiplerimiz ile iletişime geçmeniz önemlidir. Su kaçak tespiti konusunda uzman olan ekiplerimiz teknolojik cihazlar ile su tesisatlarındaki kaçak durumlarını hızlı bir şekilde tespit eder ve onarımlarını gerçekleştirir.

Beytepe Kaçak Su Tespiti Nasıl Yapılır?

Beytepe Su Kaçağı Tespiti
Beytepe Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen sızıntılar çoğu zaman gizli olabilir. Bu nedenle Beytepe kaçak su tespiti nasıl yapılır konusu merak edilir. Tecrübeli ustalarımız son teknoloji cihazlar ile su tesisatlarındaki kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde tespit ederler. Boruların içerisinde hareket eden ve termal özelliği olan kameralarımız sayesinde boru içerisindeki kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde tespit ederiz.

Bunların yanında su kaçaklarının tespit edilmesinde nem ölçer ve akustik dinleme cihazları da kullanırız. Su kaçağı olan bölgenin tespit edilmesinden sonra müşterilerimizin onayını alarak bu bölgelerin onarım işlemlerini de gerçekleştiririz.

Su Kaçağı Tespiti Beytepe

Su kaçağı tespiti Beytepe ekiplerimiz kameralı şekilde su kaçaklarını tespit etmek için gider hatlarına termal kameralar sokarak boruların görüntülenmesini sağlar. Bu sayede banyo, mutfak gibi çeşitli alanlarda kırmaya gerek kalmadan su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit ederiz. Su tesisatlarındaki kaçak durumları boruların eskimesi, kırık ya da çatlak durumları nedeniyle meydana gelir. Su kaçağı tespit edildikten sonra hızlı bir şekilde onarımlarını gerçekleştiririz.

Beytepe Su Kaçağı Tespiti ekiplerimiz kameralı cihazlar yardımıyla tesisatlardaki kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde tespit eder. Duvar ya da fayansları kırmadan hızlı bir şekilde tesisatlardaki kaçak sorunlarını çözeriz. İnstagram hesabımızdan su kaçağı tespitinde kullandığımız cihazları inceleyebilir ve hizmetlerimiz ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Beytepe Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Beytepe Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Beytepe Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Beytepe Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Beytepe Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Beytepe su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Beytepe Korniş Ustası

Read Next

Beytepe Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA