Basınevleri Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Kurtuluş Su Kaçak Tespiti

Su tesisatları insanlar tarafından sürekli kullanılan sistemler olduğundan bu sistemlerde bazen birtakım sorunlar meydana gelebilir. Basınevleri Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz çeşitli su kaçağı tespiti yöntemleri ile su sızıntısı olan noktaların bulunmasını sağlar. Kameralar ve bunun yanında farklı özel cihazlar ile alana zarar verilmeden su kaçaklarının hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlarız. Bu yöntemler sayesinde müşterilerimiz hem maddi hem fiziksel bakımdan daha rahat edeceklerdir.

Su kaçağı tespitinde kullanmış olduğumuz yöntemler;

  • Tesisat ölçme pompası
  • Frekans dinleme kulaklığı
  • Nem ölçme aleti
  • Pimaş boru görüntüleme kameraları
  • Termal kameralar şeklindedir.

Temiz su tesisatlarında genellikle frekans dinleme yöntemini tercih ederiz. Bu sayede temiz su borularındaki kaçak sorunlarını hızlı bir şekilde tespit etmemiz mümkün olur.

Ankara Basınevleri Kameralı Tesisatçı Fiyatları

Basınevleri Su Kaçak Tespiti
Basınevleri Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı tespit yöntemlerinde en çok kullanılanlardan biri de pimaş boru görüntüleme kameralarıdır. Ankara Basınevleri kameralı tesisatçı fiyatları ekiplerimizin vereceği hizmetlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Pimaş boru görüntüleme yöntemlerinde genellikle endoskopik kameralar kullanırız. Kullandığımız kameralar sayesinde boru içerisindeki çatlak, conta sıyırması, kırık gibi sorunlar kolay bir şekilde tespit edilir.

Pimaş borularında hasar tespit edilmesi durumunda ekiplerimiz hasarlı boruları çıkararak yeni borular ile değiştirir. Termal kameralar ise ısı algılayıcıları ile su kaçaklarını kolay bir şekilde tespit eder. Termal kameralar özellikle sıcak su tesisatlarında bulunan borulardaki kaçakları tespit etmek için tercih edilir.

Su Kaçağı Tespiti Basınevleri

Nem ölçme aleti su kaçağı tespitlerinde sıklıkla kullanılan yöntemlerden biridir. Su kaçağı tespiti Basınevleri ekiplerimiz bu alet ile fayansa zarar vermeden su sızıntılarını tespit eder. Duvarlardaki nemlenme veya rutubet durumlarında ekiplerimiz nem ölçme cihazlarını kullanırlar. Uzman personellerimiz nem ölçme cihazı ile daire içindeki rutubet sorunlarını anlayabilir.

Tesisat ölçme pompası temiz su tesisatlarındaki kaçak su sorunlarının tespit edilmesi için kullanılır. Duvarda veya tavanda ıslak bir görünüm varsa, kabarma ya da dökülme sorunları bulunuyorsa, parke ve fayans önlerinde su birikmesi oluşuyorsa Basınevleri Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimizin vermiş olduğu tüm hizmetler için İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

Basınevleri Su Kaçak Tespiti Fiyatları (2022)

Su Kaçağı Tespiti BölgesiTahmini SüreDaireİş yeri
Basınevleri Su Kaçağı Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Basınevleri Kameralı Su Kaçağı Tespiti ( Termal )1 saat300,00 TL600,00 TL
Basınevleri Cihazlı Su Kaçak Tespiti ( Akustik )1 saat300,00 TL500,00 TL
Basınevleri Su Kaçak Tespiti ( Cihazsız )1 saat100,00 TL200,00 TL
Basınevleri su kaçak tamiri ( Tespite göre netleşir )1 saatDeğişkenDeğişken
Bu yazıyı oyla!
[Oy sayısı: 0 Ortalama: 0]

Su Tesisatcisi

Read Previous

Bağlum Korniş Ustası

Read Next

Basınevleri Boyacı Ustası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ ARA